Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Dżemy, konfitury Są 28 produktów.

Dżemy, konfitury
Jak wybrać dżem lub konfiturę? Bardzo istotna jest ilość owoców w produkcie. W przypadku popularnych dżemów do 100 g dżemu używa się ok. 50 g owoców – bardzo niewiele. Dla porównania do 100 g naszego dżemu z mirabelek Fungopol użyto 135 g owoców, czyli mirabelka stanowi 70% składu. Druga ważna rzecz to czym jest słodzony dżem, konfitura. Nasza oferta obejmuje dżemy i konfitury bez cukru, dżemy słodzone ksylitolem lub fruktozą. Dżem słodzony ksylitolem lub fruktozą jest bezpieczniejszy dla cukrzyków i wskazany dla osób na diecie odchudzającej. Warto również zwrócić uwagę na certyfikaty ekologiczne i ogólnie zdrowy skład. Nasz sklep internetowy oferuje dżemy bez syropu glukozowo-fruktozowego, który występuje w zwykłych dżemach i jest uważany za jeszcze bardziej szkodliwy od zwykłego cukru.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.