Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Oleje i octy Są 43 produktów.

Oleje i octy
Jak wybrać olej? Nasz sklep internetowy ma kilka rad: 1. Najzdrowszy olej to olej nieoczyszczony (nierafinowany), tłoczony na zimno, z pierwszego tłoczenia (extra vergin). Zachowuje on najwięcej składników takich jak witamina E, kwasy omega-3 i omega-6 i jest dobry na cholesterol. 2. Jeśli tylko jest to możliwe, warto wybrać ekologiczny olej, oznaczony jako olej bio lub olej eko. 3. Należy zwrócić uwagę na punkt dymienia, czyli temperaturę, w jakiej olej jadalny ulega rozpadowi i nie nadaje się już do jedzenia: od tego zależy, czy olej jest przeznaczony do smażenia czy też do sałatki (np. olej makowy). Olej do smażenia to np. masło kokosowe, również masło klarowane. Przeciętny olej tłoczony na zimno, nieoczyszczony, jada się na zimno. 4. Możesz kupić olej spożywczy lub olej kosmetyczny, przy czym spożywczy nadaje się do obu przeznaczeń. 5. Jakie oleje mają dużo kwasów omega-3? Zwłaszcza olej lniany budwigowy.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.