Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Przyprawy Są 98 produktów.

Przyprawy
Przyprawy wzbogacają potrawy o smak, ale też mają różna zdrowe właściwości, np. wiele z nich pomaga w trawieniu. Na co zwrócić uwagę? 1. W przypadku przypraw Dary Natury zwróć uwagę na dużą ilość - często przyprawy jest trzy razy więcej niż w tej samej przyprawie innej firmy (standardem jest 20 g, a dla ziół i rzadkich przypraw - 10 g). 2. Zwróć uwagę, że mieszanki przypraw i kostki rosołowe nie zawierają glutaminianu sodu, substancji chemicznych, a czasem też soli. 3. Nasz sklep internetowy oferuje wiele przypraw, takich jak cynamon cejloński, hyzop, bertram, galgant (galangal), kardamon, czosnek niedźwiedzi, płatki drożdżowe czy kozieradka.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.