Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Cukier, słodziki, syropy Są 43 produktów.

Cukier, słodziki, syropy
Zamienniki cukru polecane przez nasz sklep dla cukrzyków (diabetyków), osobom odchudzającym się oraz wszystkim, którzy dbają o to by słodzić zdrowo. Jako zdrowy zamiennik cukru możesz wykorzystać takie słodziki jak , ksylitol, erytrytol, które praktycznie nie mają dodatkowego smaku a ich indeks glikemiczny jest bliski zero. Stewia, która ma gorzkawy posmak ale indeks glikemiczny 0. Również syrop klonowy, syrop daktylowy lub melasę można wykorzystać jako zdrowy zamiennik cukru, chociaż nie są one polecane cukrzykom ze względu na spory indeks glikemiczny. Jest dużo syropów owocowych, którymi możemy słodzić. Nie zastanawiaj się gdzie kupić zamienniki cukru nasz sklep oferuje ich duży wybór.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.