Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Dieta bezglutenowa Są 17 produktów.

Dieta bezglutenowa
Dieta bezglutenowa jest w dzisiejszych czasach stosowana przez coraz szersze grono ludzi. Często po odstawieniu glutenu zauważamy, że zaczynamy się lepiej czuć, a nawet poprawia nam się sylwetka. Są tez osoby bardzo mono reagujące na gluten w ich przypadku spożycie produktu, który ma nawet niewielkie zanieczyszczenie glutenem może pogorszyć stan zdrowia. Są produkty, które z zasady nie są glutenowe jednak podczas produkcji lub w inny sposób mogły zostać skażone glutenem i takich tu nie znajdziecie. W tej kategorii są rzeczy, które mają gwarancje braku glutenu.
Mąki bezglutenowe, kasze bezglutenowe, słodycze bezglutenowe, przetwory bezglutenowe a także napoje.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.