Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Zamienniki kawy Są 19 produktów.

     
Zamienniki kawy można podzielić na kofeinowe (np. yerba mate, guarana) i bezkofeinowe (np. kawa żołędziowa, kawa z cykorii, kawa zbożowa). Czemu warto je pić zamiast kawy? Zwykła kawa zakwasza organizm (co jest niewskazane przy nadkwasocie), a każdy produkt z kofeiną powoduje uzależnienie, wypłukuje z organizmu minerały i podwyższa ciśnienie (co może być problemem przy nadciśnieniu). Nawet zamiennik kofeinowy może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ często zawiera bezpieczniejszą formę kofeiny i dużo więcej wartościowych minerałów i witamin. Zamienniki kawy pomogą Ci zwalczyć uzależnienie od kofeiny.

od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.