Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

Kawa żołędziówka z żeń-szeniem EKO 100g (Dary Natury)

Kawa żołędziówka z żeń-szeniem EKO 100g (Dary Natury)
Ocena:

2.8/5.0(ilość ocen: 6)

Kawa żołędziówka z żeń-szeniem EKO 100g (Dary Natury) , 2.8 out of 5 based on 6 ratings

Zamiennik kawy bez kofeiny znany w Polsce co najmniej od XIX wieku. Żeń-szeń pobudza i poprawia koncentrację. Ekologiczna.

Więcej szczegółów

Cena: 11,50 zł

Producent:Dary Natury

Kawa żołędziowa z żeń-szeniem to znakomity zamiennik kawy, który nie zawiera kofeiny. Ma działanie ogólnie wzmacniające na organizm, a szczególnie na żołądek, wątrobę i śledzionę. W dawnych czasach żołędziówka bywała spożywana przez osoby osłabione w czasie rekonwalescencji po chorobach. Zawarty w niej żeń-szeń, znany także jako ginseng i wszechlek, to znany środek pobudzający i poprawiający koncentrację, a także wzmacniający odporność i wydolność organizmu.

 

Masa netto: 100 g

 

Skład: żołędzie prażone, żeń-szeń. W zależności od partii proporcje są następujące: a) żołędzie prażone 97%, żeń-szeń 3%, b) żołędzie prażone 85%, żeń-szeń 15%.Odbiór osobisty możliwy w następujących miejscowościach: Łomianki.od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.