Przekąski, słodycze

Informacja

Przekąski, słodycze 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 142 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 142 elementów

Ekologiczne przekąski i słodycze.

Dobra informacja dla tych, którzy lubią słodycze a chcą się zdrowo odżywiać. W ekologicznym sklepie ze zdrową żywnością Ekolubek znajdziesz dobre i nieprzetworzone słodycze. Mamy dużo propozycji słodyczy bez cukru, które swoją słodkość uzyskują dzięki np. daktylom lub syropowi daktylowemu czy klonowemu a także te słodzone stewią lub ksylitolem. W sklepie ekolubek kupisz przekąski i słodycze RAW czyli słodkości całkiem nieprzetworzone i niepodgrzewane w procesie produkcji. Możesz tu szybko i z bezpłatną przesyłką kupić słodycze bezglutenowe na przykład biszkopty i herbatniki bez glutenu, czekolady bez glutenu. Polecamy smaczne czekolady bez laktozy, bez cukru, z nieprażonych ziaren kakaowca. Oferujemy ekologiczne produkty co oznacza, ze ich składniki pochodzą z kontrolowanych certyfikowanych upraw ekologicznych. Jeśli jest inaczej zawsze znajdziesz tę informację w opisie produktu.

Gdzie kupić słodycze bez cukru?

Słodycze bez cukru możesz kupić w internetowym sklepie ze zdrową żywnością ekolubek.pl

Czy słodycze bez cukru są zdrowe?

Słodycze bez cukru są zdrowe dla zdrowego człowieka. Na pewno są zdrowsze niż te słodzone cukrem. Mogą być rozsądnie spożywane przez cukrzyków i osoby na diecie. Tu wszystko będzie zależeć od świadomości człowieka i tego czym się kieruje unikając cukru. Zależnie czy to z powodu diety, czy cukrzycy, czy po prostu niechęci do cukru słodycze bez cukru będą bardziej lub mniej wpływały na zdrowie. Ze słodyczami bez cukry nie należy przesadzać tak jak z wszystkim w życiu. Mimo, że nie zawierają cukru są dość kaloryczne, chociaż trochę mniej niż te z cukrem ale jednak. Najmniej kaloryczne będą wszelkie żelki i galaretki, w których cukier został zamieniony na inny słodzik.

Czym są słodzone słodycze bez cukru?

Słodycz można osiągnąć wykorzystując różne zamienniki cukru. Sklep ekolubek preferuje te naturalne słodziki takie jak stewia, erytrytol, ksylitol czy fruktoza lub słodzone syropami, klonowym, daktylowym, z agawy, melasą. Unikamy tych chemicznych jak aspartam, acesulfam potasu, cylkaminian sodu czy sukraloza.

Czy słodycze bez cukru są smaczne?

Tak, takie słodycze są bardzo smaczne, nie odbiegają od tych z cukrem. Można nimi zaspokoić pragnienie słodkości a ich zaletą jest to, że nie mają działania uzależniającego tak jak te słodzone cukrem.

Czy słodycze bez cukru zawierają gluten?

Bez cukru nie znaczy bez glutenu, jednak są słodycze, które nie mają ani cukru ani glutenu. W sklepie ekolubek możesz takie kupić na przykład Amarelki i Amarantuski bezglutenowe słodzone melasą buraczaną, czy bezglutenowa czekolada z nasionami konopi słodzona ksylitolem. Zajrzyj do kategorii dieta bezglutenowa zobacz jakie jeszcze słodkości bez cukru u nas kupisz.