Prażony słonecznik niesolony 80g (Dobra Kaloria) Zobacz większe

Prażony słonecznik niesolony 80g (Dobra Kaloria)

8v-618

Nowy produkt

Zdrowa przekąska bogata w żelazo, magnez i witaminy. Bez dodatku soli i tłuszczu.

Więcej szczegółów

1 szt.

4,90 zł brutto

OPIS

Słonecznik to bogactwo żelaza, magnezu, witamin i zdrowego oleju. Nasiona słonecznika w tej formie, uprażone w gorącym powietrzu bez tłuszczu i niesolone, stanowią znakomitą, zdrową przekąskę, która może zastąpić fistaszki czy chipsy. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić słonecznik prażony bez soli i tłuszczu lub inne wartościowe przekąski, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Masa netto: 80 g

 

Skład: nasiona słonecznika 100%

 

Dlaczego warto jeść prażony słonecznik Dobra Kaloria?

  • Pestki słonecznika to doskonałe źródło żelaza, magnezu, błonnika, witamin i zdrowego oleju. Dodanie ich na stałe do codziennej diety może pomóc w walce z niedoborem tych składników.
  • Prażony słonecznik bez soli to znakomita przekąska, którą można jeść zamiast fistaszków czy chipsów na spotkaniach towarzyskich, w pracy, szkole i podróży.
  • Prezentowane tu nasiona słonecznika prażone różnią się od innych podobnych produktów na rynku tym, że są prażone bez tłuszczu, w samym gorącym powietrzu, i niesolone.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić prażone nasiona słonecznika bez tłuszczu i soli, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: