Guma do żucia bez cukru ze stewią 10szt. (Natusweet) Zobacz większe

Guma do żucia bez cukru ze stewią (krótkotrwały smak) 10szt. (Natusweet)

8v-700

Nowy produkt

Bez cukru, bez aspartamu, słodzona glikozydami stewiolowymi ze stewii oraz poliolami (grupa, do której należy m.in. ksylitol i maltitol). Ziołowy smak.

Więcej szczegółów

1 szt.

6,50 zł brutto

OPIS

Cechy produktu:

Guma do żucia marki Natusweet to produkt dietetyczny dla osób dbających o linię lub z innego powodu unikających cukru. Jest słodzona glikozydami stewiolowymi (ze stewii) i poliolami (grupa substancji, do której należy m.in. ksylitol i maltitol). Nie zawiera zwykłego cukru (sacharozy) i w porównaniu z popularnymi na rynku gumami bez cukru jest to guma bez aspartamu. Guma do żucia słodzona stewią ma interesujący, ziołowy smak. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gumę do żucia słodzoną stewią bez cukru lub inne produkty ze stewią, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 7,5 g (10 sztuk)

 

Skład: baza gumowa, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, poliole, ekstrakty ziołowe, aromaty.

 

Dlaczego warto żuć gumę do żucia ze stewią zamiast zwykłej?

  • Guma do żucia marki Natusweet została wyprodukowana bez dodatku cukru (sacharozy). Zamiast tego jest słodzona glikozydami stewiolowymi i poliolami. Glikozydy stewiolowe pochodzą ze stewii i są naturalnym słodzikiem o bardzo niskiej zawartości kalorii. Poliole to grupa substancji słodzących, do której należy m.in. ksylitol i maltitol. Są to również naturalne substancje słodzące niskokaloryczne i w porównaniu z sacharozą bezpieczniejsze dla diabetyków (cukrzyków). Wszystko to sprawia, że guma do żucia ze stewią jest produktem idealnym dla osób na diecie, które szukają gumy jednocześnie dietetycznej i bezpiecznej dla zdrowia (czyli np. bez aspartamu).
  • W porównaniu z podobnymi produktami na rynku, guma do żucia bez cukru słodzona stewią to guma bez aspartamu, substancji słodzącej często dodawanej do popularnych produktów w wersji dietetycznej bez cukru.
  • Ze względu na dodatek stewii i ekstraktów ziołowych guma do żucia słodzona stewią ma interesujący, ziołowy smak.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty gumy do zucia bez cukru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić gumę do żucia bez cukru i bez aspartamu ze stewią, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: