Bezy bez cukru z ksylitolem 35g (Aka) Zobacz większe

Bezy bez cukru z ksylitolem 35g (Aka)

23v-757

Nowy produkt

Dietetyczne bezy bez cukru, słodzone ksylitolem, czyli naturalną substancją słodzącą z drewna brzozy.

Więcej szczegółów

1 szt.

9,50 zł brutto

OPIS

Bezy ksylitolki to bezy bez cukru, słodzone ksylitolem. Ksylitol to naturalna substancja słodząca pochodząca z brzozy, która pod wieloma względami przewyższa zwykły cukier: ma mniej kalorii, niższy indeks glikemiczny (informacja istotna dla cukrzyków) i nie psuje zębów. Dietetyczne bezy z ksylitolem są barwione naturalnymi barwnikami na różne kolory, dzięki czemu mogą stanowić atrakcyjną dekorację deserów. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić bezy z ksylitolem lub inne produkty bez cukru, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 35 g

 

Skład: białko kurze, ksylitol fiński, izomalt, aromat: wanilia, barwniki naturalne spożywcze: chlorofilina, kurkumina, betanina, naturalny barwnik ze skórek ciemnych winogron.

 

Informacje dla alergików: bezy z ksylitolem zawierają alergen: białko kurze.

 

Ostrzeżenia: nie należy podawać ksylitolu dzieciom poniżej 3 roku życia. Zalecane dzienne spożycie do 30 g. Spożycie w nadmiernych ilościach może wywołać efekt przeczyszczający.

 

Kraj pochodzenia: do wytworzenia bezów bez cukru użyty został wyłącznie ksylitol pozyskiwany z brzozy, produkowany w Finlandii.

 

Wartość odżywcza w 100 g (informacje spisane z etykiety 27 lipca 2016, mogą być nieaktualne):

Wartość energetyczna: 224,25 kcal (955,8 kJ)

Tłuszcze: 0,0 g

Węglowodany: 95,2 g

w tym cukry: < 0,01 g

w tym poliole: 95 g

Błonnik: 0 g

Białko: 4,1 g

Sód: 0,065 g (naturalnie występujący)

 

Dlaczego warto jeść bezy z ksylitolem bez cukru zamiast zwykłych?

  • Zwykłe bezy to bomba kaloryczna, składają się głównie z cukru i białka kurzego, a cukier jest pod wieloma względami szkodliwy. Bezy z ksylitolem są lepsze, ponieważ mają mniej kalorii, są bezpieczniejsze dla cukrzyków i nie psują zębów tak jak bezy ze zwykłym cukrem.
  • Bezy bez cukru ksylitolki zawierają wyłącznie ksylitol fiński pochodzący z brzozy - jest to najbardziej ceniony rodzaj ksylitolu.
  • Bezy z ksylitolem są barwione naturalnymi barwnikami na różne kolory, dzięki czemu mogą stanowić atrakcyjną dekorację różnego rodzaju deserów.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić bezy bez cukru z ksylitolem "ksylitolki", tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: