Znajdź nasz sklep:
  • Facebook
  • G+
  • Twitter

O nas

Zanim założyliśmy sklep Ekolubek.pl, sami przez wiele lat kupowaliśmy zdrową żywność w innych sklepach, jednak zawsze był to problem, ponieważ interesujące nas produkty były trudno dostępne. Dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i założyć sklep, który ułatwi wszystkim dostęp do zdrowej żywności – żywności ekologicznej, bez konserwantów, bez cukru, bezglutenowej i wegetariańskiej.

Produkty w naszym sklepie posiadają certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny charakter:

Certyfikat Agro Bio Test

Certyfikat Ekogwarancja PTRE

Certyfikat Bio-Siegel

Dlaczego produkty ekologiczne są droższe od zwykłych? Powodów jest wiele, często wynika to z użycia droższych składników albo bardziej kosztownych sposobów produkcji. Jednak czasem widzimy, że zdrowe produkty różnią się od niezdrowych tym, że czegoś w nich nie ma: konserwantów, soli, cukru, glutaminianu sodu – a mimo to są droższe. W tym wypadku powodem jest mała liczba kupujących. Zwykły producent, np. popularnych batoników, ma tylu klientów, że nawet jeśli na każdym produkcie zarobi niewielką kwotę, to w sumie osiągnie duży zysk. Jednak my oferujemy produkty rzadkie, kupowane tylko przez ludzi świadomych, a tych jest na tyle mało, że producent musi na każdym produkcie zarobić więcej, aby utrzymać swoją wytwórnię. Dlatego kupujcie zdrową żywność i namawiajcie do tego znajomych - im więcej będzie chętnych na zdrową żywność, tym ona stanie się tańsza i łatwiej dostępna, a w ten sposób jeszcze więcej osób się nią zainteresuje.

Sklep jest dla Was. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty poszukiwane, a trudno dostępne. Jeśli więc nie znaleźliście w sklepie tego, co was interesuje, piszcie do nas, a my spróbujemy to zdobyć.


od 250 zł (kurier)

więcej

Odbiór osobisty

Łomianki Dolne

ul. Łużycka 6c

tel. 509 46 73 46

jest pusty

Już wkrótce sklep Ekolubek zorganizuje pierwszy konkurs!

więcej

 

Czemu nasz sklep internetowy?

Niska cena i pomocne opisy: dowiesz się, co to jest, do czego użyć. Poznasz właściwości i zastosowanie. Znajdziesz tu również wartości odżywcze, ile kcal, indeks glikemiczny (IG). Poznaj skład produktu, czy ma witaminy, cholesterol? Dowiedz się, ile waży, jak smakuje, jaki ma zapach, czym zastąpić, jaka różnica, czy dobry dla niemowlaka albo na odchudzanie.


Co znajdziesz na blogu? Przepisy i porady: jak jeść, do czego, jak gotować, jak zrobić, przygotowanie. Zdrowe potrawy i przetwory: zupa, sałatka, naleśniki, nalewka, syrop, olej, zdrowy dżem bez cukru.Sklep Ekolubek to także zioła i oleje BIO. Nie wiesz jak stosować? Chcesz poznać działanie, efekty i dawkowanie, na co pomaga, gdzie kupić? Nie wiesz, czy jest dla dzieci, dla niemowląt, czy można stosować w ciąży? Wszystko, czego nie powie ci wikipedia ani opinie na forum.

 

Interesuje cię mąka bezglutenowa, do ciasta, do pieczenia chleba, albo przepis na chleb z mąki bez glutenu? Wszystko to znajdziesz, odkryj nasz sklep internetowy.