Ksylitol puder - cukier brzozowy mielony 350g (Santini) Zobacz większe

Ksylitol puder - cukier brzozowy mielony 350g (Santini)

23v-642

Nowy produkt

Ksylitol wyprodukowany w Finlandii z drewna brzozy. Odpowiedni dla cukrzyków i osób na diecie, niski indeks glikemiczny oraz właściwości prozdrowotne. Użyj do ciasta tak jak zwykły biały cukier.

Więcej szczegółów

1 szt.

19,50 zł brutto

OPIS

Ksylitol puder - cukier brzozowy mielony 350g (Santini)

Ksylitol, znany też jako cukier brzozowy, to naturalny zamiennik cukru wytwarzany z drewna brzozy w Finlandii. Wygląda i smakuje jak zwykły cukier, ale jest pod wieloma względami lepszy - ma mniej kalorii, niższy indeks glikemiczny, nie psuje zębów i nie zakwasza organizmu. W tej wersji jest to brzozowy cukier puder, czyli ksylitol mielony, wygodny jako dodatek do deserów. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić ksylitol puder lub produkty z ksylitolem, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 350 g

 

Skład: ksylitol mielony 100%

 

Kraj pochodzenia: Finlandia (ksylitol fiński)

 

Indeks glikemiczny (GI): 8

 

Wartość energetyczna w 100g: 240 kcal

 

Ostrzeżenia: produkt przeznaczony do spożycia tylko przez ludzi, nie podawać dzieciom do lat 3, nie podawać zwierzętom. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

 

Dlaczego warto stosować ksylitol puder zamiast zwykłego cukru?

  • Cukier brzozowy w pudrze ma mniej kalorii i niższy indeks glikemiczny niż zwykły puder, dlatego produktem tym mogą być zainteresowani diabetycy i osoby na diecie odchudzającej.
  • Ksylitol puder można stosować przy nadkwasocie, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłego cukru nie tworzy w organizmie odczynu kwasowego.
  • Cukier puder brzozowy jest też bezpieczniejszy dla zębów - nie powoduje próchnicy.
  • W przeciwieństwie do różnego rodzaju słodzików na rynku puder ksylitolowy jest produktem równie naturalnym co zwykły cukier - wytwarzany jest z drewna brzozy w Finlandii.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić ksylitol puder, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: