Ksylitol w saszetkach (stickach) 40x5g (Pięć Przemian) Zobacz większe

Ksylitol w saszetkach (stickach) 40x5g (Pięć Przemian)

23v-792

Nowy produkt

Naturalny zamiennik cukru z drewna brzozy z Finlandii, smakuje jak cukier, dobry dla cukrzyków. Wersja w saszetkach dla kawiarni itp.

Więcej szczegółów

Duża ilość

14,80 zł brutto

OPIS

Ksylitol w saszetkach (stickach) 40x5g (Pięć Przemian)

Ksylitol, znany też jako cukier brzozowy, to naturalny zamiennik cukru wytwarzany z drewna brzozy w Finlandii. Wygląda i smakuje jak zwykły cukier, ale jest pod wieloma względami lepszy - ma mniej kalorii, niższy indeks glikemiczny, nie psuje zębów i nie zakwasza organizmu. W tej wersji jest to ksylitol w saszetkach, tzw. stickach, czyli idealny dla kawiarni i innych lokali, które chcą zaoferować klientom możliwość posłodzenia kawy ksylitolem. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić ksylitol w saszetkach (stiksach) lub produkty z ksylitolem, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 200g (40 saszetek po 5 g)

 

Skład: ksylitol w saszetkach 100%

 

Kraj pochodzenia: Finlandia (ksylitol fiński)

 

Indeks glikemiczny (GI): 8

 

Informacje dla alergików: cukier brzozowy w saszetkach może zawierać alergeny: migdały (konfekcjonowane w zakładzie)

 

Wartość energetyczna w 100g: 240 kcal

 

Ostrzeżenia: spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

 

Dlaczego warto stosować ksylitol w saszetkach zamiast zwykłego cukru?

  • Cukier brzozowy w stiksach ma mniej kalorii i niższy indeks glikemiczny niż zwykły cukier, w tym cukier trzcinowy, dlatego produktem tym mogą być zainteresowani diabetycy i osoby na diecie odchudzającej. Jeśli prowadzisz kawiarnię lub inny lokal gastronomiczny, daj klientom do wyboru saszetki (stiki) ze zwykłym cukrem i z ksylitolem.
  • Ksylitol w saszetkach Pięć Przemian można stosować przy nadkwasocie, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłego cukru nie tworzy w organizmie odczynu kwasowego.
  • Ksylitol fiński w saszetkach jest też bezpieczniejszy dla zębów - nie powoduje próchnicy.
  • W przeciwieństwie do różnego rodzaju słodzików na rynku ksylitol w saszetkach Pięć Przemian jest produktem równie naturalnym co zwykły cukier - wytwarzany jest z drewna brzozy w Finlandii.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić ksylitol w saszetkach, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: