Sok z ostropestu - ostropest do picia 0,5l (EkaMedica) Zobacz większe

Sok z ostropestu - ostropest do picia 0,5l (EkaMedica)

8v-578

Nowy produkt

Wypij łyk raz dziennie, aby wspomóc pracę wątroby. Wygodniejszy w stosowaniu od popularnych nasion.

Więcej szczegółów

Duża ilość

27,50 zł brutto

OPIS

Ostropest plamiasty to roślina znana z zawartości sylimaryny - substancji, która m.in. wspomaga pracę wątroby. Z tego względu jest stosowany przez osoby z dolegliwościami wątroby. Standardowo wykorzystuje się nasiona mielone lub całe, jednak wymagają one specjalnego przygotowania, dlatego też nasz sklep internetowy proponuje sok z ostropestu - wystarczy wypić łyk raz dziennie. Ostropest do picia ma bardzo dobry skład - nie zawiera nic prócz wyciągu z ostropestu i odrobiny kwasu cytrynowego. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić ostropest do picia lub inne produkty na wątrobę, nasz sklep internetowy ma duży wybór produktów tego typu.

 

Objętość netto: 500 ml (czyli 50 dziennych porcji według zaleceń producenta)

 

Skład: wyciąg z ostropestu, kwas cytrynowy (regulator kwasowości). Bez konserwantów, bez dodatku cukru (ale zawiera naturalnie występujące cukru).

 

Dlaczego warto stosować ostropest do picia EkaMedica?

  • Ostropest plamisty zawiera różne witaminy i minerały, jednak szczególnie ceniony jest ze względu na sylimarynę. Substancja ta wspomaga pracę wątroby, wspiera funkcje trawienne, reguluje gospodarkę lipidową i ma korzystny wpływ na pracę jelit. Właśnie z tego względu ostropest jest stosowany przez osoby z dolegliwościami wątroby.
  • Sok z ostropestu plamistego firmy EkaMedica ma bardzo dobry skład - jest tam tylko wyciąg z ostropestu i odrobina kwasu cytrynowego. Został wyprodukowany bez dodatku cukru i wody.
  • Najbardziej popularną formą ostropestu są nasiona - całe lub mielone. Sok z ostropestu plamistego ma podobne właściwości, jednak jest dużo prostszy w użyciu - wystarczy wypić łyk raz dziennie.

 

Jak stosować sok z ostropestu bez dodatku cukru EkaMedica?

  • Ostropest do picia przyjmuj raz dziennie półgodziny przed posiłkiem w ilości 10 ml.
  • Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej soku z ostropestu plamistego.
  • Ostropest do picia nie może zastąpić zróżnicowanej diety.
  • Sok z ostropestu bez cukru nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące piesią.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sok z ostropestu bez cukru EkaMedica, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: