Środek żelujący-fix do konfitur bezglutenowy 22/145 g BIO (Biovegan)

Nowy produkt

Środek żelujący-fix do konfitur bezglutenowy bez dod. cukru BIO 22g i 145 g (Biovegan). Zagęstnik do konfitur i dżemów bezglutenowy, wegański, ekologiczny. Tak jakby cukier żelujący, tylko bez cukru. 22 gramy na ok. 1 kg owoców.

Więcej szczegółów

12 szt.

5,75 zł brutto

  • 22 g
  • 145 g

OPIS

Środek żelujący-fix do konfitur bezglutenowy bez dod. cukru BIO (Biovegan)

Fix do konfitur firmy Biovegan to środek żelujący, który sprawia, że konfitura czy dżem nabierają gęstej konsystencji. Jest to tak jakby cukier żelujący, tylko bez cukru - dzięki niemu ty decydujesz, w jaki sposób posłodzisz konfiturę. Jest bezglutenowy (zawiera skrobię ziemniaczaną i marantę), ekologiczny i wegański (środkiem żelującym jest agar i pektyna). Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić środek żelujący-fix do konfitur bezglutenowy bez cukru lub inne produkty bez glutenu, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto do wyboru:

22 g ( wystarcza na ok. 1 kg owoców lub ok. 600 ml soku) lub

145 g (na blisko 7 kg owoców lub 4 litry soku).

 

Skład: skrobia ziemniaczana*, maranta w proszku*, środek żelujący (agar agar, pektyna)*. * - certyfikowany składnik ekologiczny

 

Certyfikaty: DE-ÖKO-006, PL-EKO-07 (ekologiczny środek żelujący-fix do konfitur)

 

Informacje dla alergików: środek żelujący-fix do konfitur jest bezglutenowy i wegański, może zawierać gorczycę, sezam i soję.

 

Dlaczego warto stosować środek żelujący-fix do konfitur bezglutenowy?

  • Fix do konfitur Biovegan jest bezglutenowy, czyli odpowiedni na diecie bez glutenu. Użyta do niego skrobia pochodzi z ziemniaków i maranty (maranta to tropikalna roślina, z której bulw wytwarza się proszek zwany arrowroot).
  • Środek żelujący - fix do konfitur jest wegański, czyli nie zawiera zwierzęcej żelatyny. Substancją żelującą jest agar-agar (sproszkowany glon) i pektyna.
  • W przeciwieństwie do innych produktów na rynku środek żelujący do konfitur i dżemów Biovegan to produkt bez dodatku cukru, czyli dzięki niemu sami możemy zdecydować, jak posłodzimy konfiturę.
  • Środek żelujący - fix do konfitur jest też wegański i ekologiczny.

 

Jak stosować środek żelujący-fix do konfitur bez cukru?

  • Prezentowany tu fix dodajemy do konfitur i dżemów, aby nadać im gęstej konsystencji. 22 g proszku ( ok 2 łyżki) wystarcza na ok. 1 kg owoców lub ok. 600 ml soku.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić środek żelujący-fix do konfitur bez cukru bezglutenowy, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: