Soda oczyszczona bezglutenowa (Vitavegan) Zobacz większe

Soda oczyszczona bezglutenowa 20g (Vitavegan)

23v-708

Nowy produkt

Czysta soda oczyszczona (wodorowęglan sodu), bez glutenu, bez dodatków. Do pieczenia, bezpieczny środek czyszczący.

Więcej szczegółów

20 szt.

3,41 zł brutto

OPIS

Soda oczyszczona bezglutenowa 20g (Vitavegan)

Soda oczyszczona ma wszechstronne zastosowanie w gospodarstwie domowym. Można jej używać zamiast proszku do pieczenia (pamiętając, że działa trochę inaczej), a także do czyszczenia różnych powierzchni i pochłaniania nieprzyjemnych zapachów. Soda oczyszczona to dobry wybór dla osób, które unikają gotowych mieszanek zawierających niepotrzebne, potencjalnie szkodliwe substancje. W tej wersji jest to soda oczyszczona bezglutenowa, czyli z certyfikatem potwierdzającym, że nie zawiera glutenu, odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu. Soda oczyszczona Vitavegan nadaje się do pieczenia i gotowania. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sodę oczyszczoną bez glutenu lub inne produkty bezglutenowe, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 20 g

 

Skład: wodorowęglan sodu (soda oczyszczona).

 

Informacje dla alergików: soda oczyszczona bezglutenowa, może zawierać sezam, gorczycę, soję.

 

Produkt wegański.

 

Wartość energetyczna: 0 kcal

 

Dlaczego warto stosować produkt soda oczyszczona bezglutenowa Vitavegan?

  • Soda oczyszczona to głowny składnik proszków do pieczenia. Można ją stosować zamiast proszków, które mogą zawierać niepotrzebne składniki (pamiętając, że soda działa trochę inaczej, nie można jej po prostu podstawić do przepisu bez dokonania odpowiednich zmian). Soda oczyszczona bez glutenu bywa też stosowana w połączeniu z proszkiem do pieczenia, w celu osiągnięcia określonego efektu.
  • Soda oczyszczona bezglutenowa to naturalny środek czyszczący do wszelkich powierzchni. Jej dużą zaletą w porównaniu z chemicznymi detergentami jest bezpieczeństwo, np. nie ma ryzyka poparzenia.
  • Soda oczyszczona bez glutenu jest stosowana w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów, np. z zapachu czosnku z dłoni.
  • W ostatnich czasach wiele osób zastanawia się, gdzie kupić sodę oczyszczoną bez aluminium. W zasadzie każda soda oczyszczona jest bez aluminium, czyli nie ma w składzie glinu, jednak istnieją pogłoski, że soda powszechnie dostępna na rynku może być zanieczyszczona tym pierwiastkiem. W związku z tym w sierpniu 2016 zapytaliśmy producenta drogą mailową, czy produkt vitavegan to soda oczyszczona bez aluminium. W odpowiedzi dostaliśmy dokładną zawartość glinu (aluminium) w produkcie: jest to mniej niż 0,00002 g glinu (aluminium) na 1 g produktu. Jest to wartość niezwykle mała, tak więc prezentowany produkt można bez obaw stosować. Soda oczyszczona bez aluminium doskonale nadaje się do wszystkich zastosowań.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić sodę oczyszczoną bezglutenową, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: