konfitura bez cukru i konserwantów Zobacz większe

KONFITURA Z POLSKICH ŚLIWEK bez konserwantów i bez cukru 280 g - Kalejdoskop

8v-x53

Nowy produkt

KONFITURA Z POLSKICH ŚLIWEK bez konserwantów i bez cukru stworzona z myślą o osobach nietolerujących cukru a także tych którzy zwyczajnie go unikają. Produkt bez konserwantów dla osób dbających o zdrowy styl życia i zdrowy sposób odżywiania.

Więcej szczegółów

9,50 zł brutto

OPIS

KONFITURA Z POLSKICH ŚLIWEK bez konserwantów i bez cukru 280 g - Kalejdoskop

Konfitura z polskich śliwek wyprodukowana bez dodatku cukru  zawiera więcej świeżych owoców niż tradycyjnie spotykane produkty na rynku (zawiera około 295 g świeżych owoców na 100 g gotowego produktu). Konfitura sporządzona bez konserwantów, barwników, substancji żelujących itp. Co ważne konfitura wytwarzana jest w niskiej temperaturze (max. 75 °C). Niska temperatura obróbki termicznej sprawia iż gotowy wyrób jest bogaty w witaminy oraz mikro- i makroelementy.

Powody dla których warto spróbować konfitury z polskich śliwek:

- produkt z naszego rodzimego ogródka - wspierajmy naszą polską zdrową żywność i nasz rodzimy rynek,

- produkt zdrowy bez cukru i sztucznych substancji,

- duża zawartość owoców, wykonany w 100% ze śliwek bez wypełniaczy

Jak stosować konfiturę z polskich śliwek?:

Konfiturę stosujemy podobnie jak i powidła śliwkowe do białego sera, na kanapki. Konfitura świetnie sprawdzi się jako dodatek do ciast ciasteczek i innych deserów. Może być stosowana jako nadzienie do rogalików, strucli czy mazurków wielkanocnych. Kilka łyżeczek dodanych do wody i otrzymujemy napój śliwkowy. Można dodać do jogurtu czy mleka albo do innych soków aby nadać im inny ciekawy smak.

Masa netto: 280 g

Producent: Kalejdoskop, Polska.

26 innych produktów w tej samej kategorii: