Konfitura z owoców dzikiej róży 200g (Fungopol) Zobacz większe

Konfitura z owoców dzikiej róży 200g (Fungopol)

8v-587

Nowy produkt

Dżem z owoców róży ma interesujący smak i pozwala skorzystać z dobrodziejstw owocu róży. Wysoka zawartość owoców.

Więcej szczegółów

1 szt.

6,90 zł brutto

OPIS

Konfitura z owoców róży to smaczny dodatek do kanapek czy herbaty, który przy okazji wzbogaca codzienną dietę w zdrowe składniki pokarmowe. Owoc róży ma bowiem wyjątkowo dużą zawartość witaminy C i przeciwutleniaczy. Można jej też użyć jako nadzienia do pączków w połączeniu z konfiturą z płatków róży. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić konfiturę z owoców róży lub inne przetwory z róży, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 200 g

 

Skład: owoce róży 73%, cukier 27%. Sporządzono ze 100 g owoców na 100 g produktu.

 

Dlaczego warto stosować konfiturę z owoców dzikiej róży Fungopol?

  • Konfitura z owoców róży może mieć podobne zastosowanie jak zwykłe dżem do kanapek, jednak pozwala na wykorzystanie niezwykłego potencjału dzikiej róży. Owoce róży mają ogromną zawartość witaminy C, dzięki czemu zwiększają odporność organizmu, a także dużo przeciwutleniaczy, które zwalczają wolne rodniki grasujące w ludzkim organizmie.
  • Konfitura z owoców dzikiej róży ma unikalny smak, dlatego może dodać świeżości spowszedniałym potrawom takim jak tartinki, naleśniki czy gofry.
  • Nasz sklep internetowy poleca dżem z owoców róży jako dodatek do konfitury z płatków róży. Konfitura z płatków ma niesamowity aromat, jednak czasami korzystnie jest ją "rozcieńczyć" jakąś konfiturą owocową. Znakomicie nadaje się do tego konfitura z owoców róży.

 

Jak stosować dżem z dzikiej róży Fungopol?

  • Konfitura z owoców róży to wspaniałe smarowidło do kanapek, naleśników, gofrów i innych deserów. Może stanowić jedną z warstw wykwintnego ciasta.
  • Nasz sklep internetowy poleca też konfiturę z owoców róży jako dodatek do herbaty.
  • Konfitura z owoców dzikiej róży może być dodatkiem do karnawałowych pączków, zwł. w połączeniu z konfiturą z płatków róży.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić dżem z owoców dzikiej róży Fungopol, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

29 innych produktów w tej samej kategorii: