Żurawina błotna do mięs niskosłodzona (dżem) 200g (Skwierawski) Zobacz większe

Żurawina błotna niskosłodzona (dżem) 200g (Skwierawski)

8v-752

Nowy produkt

Dżem z żurawiny błotnej (nie: wielkoowocowej), wyłącznie owoce i cukier. Bez pektyny, więc konsystencja sosu, a nie galarety. Bez sztucznych dodatków. Z żurawiną świetnie smakują grilowane oscypki.

Więcej szczegółów

5,98 zł brutto

OPIS

Żurawina błotna, dżem żurawinowy, dżem z żurawiny błotnej

marki Skwierawski to dżem, który w przeciwieństwie do większości przetworów z żurawiny na rynku powstał z żurawiny błotnej, a nie wielkoowocowej. Żurawina błotna do mięs ma wyjątkowo dobry skład, wyłącznie owoce i cukier, dużą zawartość owoców, bez sztucznych konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego, bez gumy guar. Ma mocny, kwaśny smak i naturalną konsystencję (nie wygląda jak galareta). Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić żurawinę błotną do mięs niskosłodzoną Skwierawski lub inne trudno dostępne dżemy i konfitury, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 200 g

 

Skład: żurawina 67%, cukier 33%.

 

Produkt pasteryzowany.

 

Wartość odżywcza w 100 g (informacje spisane z etykiety 7 października 2016, mogą być nieaktualne):

Wartość energetyczna: 167 kcal

Tłuszcze: 0,41 g

Węglowodany: 41,7 g

w tym cukry: 37,5 g

Białko: 0,4 g

Sól: < 0,01 g

 

Dlaczego warto stosować produkt żurawina błotna niskosłodzona?

  • Dżem z żurawiny błotnej niskosłodzony firmy Skwierawski ma dużą zawartość owoców żurawiny - ok. 67%. Stanowi więc dobre źródło tych zdrowych owoców w diecie.
  • Żurawina do mięs Skwierawski różni się od większości przetworów z żurawiny na rynku tym, że jest to żurawina błotna, a nie wielkoowocowa. Żurawina błotna rośnie dziko na terenach bagiennych, m.in. w Polsce.
  • Jest to żurawina do mięs niskosłodzona (zawiera 33% cukru).
  • Żurawina błotna marki Skwierawski ma wyjątkowo dobry skład w porównaniu z podobnymi produktami innych producentów. W składzie jest wyłącznie żurawina błotna i cukier, bez sztucznych konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego, bez gumy guar. Ponieważ nie zawiera pektyny, ma naturalną konsystencję gęstego sosu (nie wygląda jak galareta).

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić żurawinę błotną do mięs niskosłodzoną bez konserwantów Skwierawski, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

25 innych produktów w tej samej kategorii: