Herbata rooibos 100g (Prima-Tea) Zobacz większe

Herbata bezteinowa rooibos 100g (Prima-Tea)

23v-424

Nowy produkt

Herbata bezteinowa, zwana czerwoną herbatą, ale z innej rośliny niż zwykła herbata. Dużo antyoksydantów. Sypka.

Więcej szczegółów

Duża ilość

6,90 zł brutto

OPIS

Herbata bezteinowa rooibos Prima-Tea to suszone liście czerwonokrzewu, rośliny z RPA. Choć nazywana jest czerwoną herbatą, nie jest spokrewniona z herbatą chińską. Rooibos ma delikatny smak i nie zawiera kofeiny, dlatego też znana jest jako herbata bezteinowa. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić herbatę bez teiny lub kawę bez kofeiny, nasz sklep internetowy oferuje duży wybór zamienników herbaty i kawy.

 

Masa netto: 100 g

 

Typ: herbata rooibos sypka

 

Herbata bezteinowa rooibos Prima-Tea – dlaczego warto ją pić?

  • Herbata bezteinowa to herbata bez teiny, czyli kofeiny występującej w herbacie. Herbata uważana jest za produkt dużo bezpieczniejszy od kawy, jednak należy pamiętać, że i ona zawiera całkiem sporo kofeiny / teiny, np. cztery razy mniej niż kawa. Z tego względu herbata bezteinowa rooibos to zamiennik herbaty dla kobiet w ciąży, dzieci i do picia przed snem.
  • Dodatkowo, herbata bezteinowa rooibos Prima-Tea różni się od czarnej i zielonej herbaty smakiem. Podczas gdy zwykła herbata ma gorzki posmak pochodzący od garbników, herbata bez teiny rooibos jest delikatna.
  • Ponieważ herbata bezteinowa rooibos ma bardziej delikatny smak, dużo łatwiej obyć się bez słodzenia, dlatego mogą je pić osoby na diecie odchudzającej.

 

Jak parzyć i pić herbatę bezteinową rooibos Prima-Tea?

  • Herbata bezteinowa rooibos wymaga wrzątku i kilku minut parzenia pod przykryciem.
  • Choć herbata bez kofeiny rooibos smakuje dobrze bez żadnych dodatków, za granicą często pije się ją z mlekiem i cukrem (który można zastąpić miodem).
  • Herbata bezteinowa rooibos sypka smakuje też dobrze na zimno. Mrożony rooibos można pić z syropem, np. żurawinowym.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić herbatę bezteinową rooibos Prima-Tea.30 innych produktów w tej samej kategorii: