Owocowy proszek witaminowy (witamina C) 200g EKO (Dary Natury) Zobacz większe

Owocowy proszek witaminowy 200g EKO (Dary Natury)

23v-500

Nowy produkt

Sproszkowane suszone owoce rokitnika, aronii i dzikiej róży, czyli naturalna witamina A, E, C, B i K. Jedz sam proszek lub dodawaj go do posiłków. Ekologiczny.

Więcej szczegółów

Duża ilość

19,20 zł brutto

OPIS

Owocowy proszek witaminowy Dary Natury to sproszkowane, suszone owoce rokitnika, dzikiej róży i aronii. Wszystkie te owoce znane są z wysokiej zawartości witamin i minerałów, dlatego też przygotowany z nich proszek to naturalna mieszanka witamin, którą można jeść tak po prostu lub jako dodatek do wszelkich posiłków. Naturalna witamina A, E, C, B i K jest lepiej przyswajalna niż syntetyczna. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić owocowy proszek witaminowy lub inne produkty bogate w witaminy, nasz sklep internetowy oferuje duży wybór tego typu produktów, np. sok z dzikiej róży 100%.

 

Masa netto: 200 g

 

Skład: odziarniony owoc róży 60%, owoc rokitnika 25%, owoc aronii 15%.

 

Certyfikaty: PL-EKO-01

 

Jedna łyżka proszku Dary Natury pokrywa dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na witaminy w następujących procentach:

witamina C: ok. 100%

witamina E: ok. 20%

witamina B: ok. 6-10%

witamina A: ok. 20-30%

witamina K: ok. 2%

 

Zawartość podstawowych witamin zawartych w 100g produktu:

naturalna witamina C: ok. 1400 mg

naturalna witamina E: ok. 21 mg

naturalna witamina B1: ok. 0,71 mg

naturalna witamina A: ok. 4,5 mg

naturalna witamina K: ok. 0,12 mg

 

Dlaczego warto stosować owocowy proszek witaminowy Dary Natury?

  • Suszone owoce rokitnika, dzikiej róży i aronii to naturalne źródła witamin i minerałów. Witaminy te występują w nich w niezwykle dużej ilości, a w dodatku są lepiej przyswajalne niż witaminy syntetyczne. Tak więc witaminowy proszek owocowy to wspaniałe uzupełnienie witamin i soli mineralnych dla osób stosujących różne diety, przemęczonych i rekonwalescentów.
  • Ze względu na witaminy proszek może zapobiegać chorobom serca i miażdżycy. Naturalna witamina E w owocach to silny antyoksydant, który opóźnia proces starzenia się organizmu. Naturalna witamina C wzmacnia odporność organizmu, a naturalna witamina A pomaga na wzrok i suchą skórę.
  • Owocowy proszek witaminowy zawiera też witaminę P, magnez, cynk, fosfor, potas, żelazo, wapń, molibden i bor.

 

Jak stosować witaminowy proszek owocowy Dary Natury?

  • Proszek z suszonych owoców róży, rokitnika i aronii można jeść po prostu łyżką, popijając dowolnym płynem. Zalecana dzienna dawka: od 1 do 3 łyżek.
  • Jednak owocowy proszek witaminowy Dary Natury znakomicie nadaje się też jako dodatek do potraw, deserów i napojów, który wzbogaci je nie tylko o witaminy i minerały, lecz również ciekawy smak. Warto jednak pamiętać, by nie podgrzewać go do wysokich temperatur, aby zawarta w nim naturalna witamina A, E, C, B oraz K nie uległa zniszczeniu – najlepiej posyp nim gotową potrawę.
  • Owocowy proszek witaminowy możesz dodać do zupy, możesz posypać nim kanapkę lub ziemniaki. Nasz sklep internetowy poleca owocowy proszek witaminowy Dary Natury jako dodatek do zdrowych koktajli, takich jak na przykład green shot. Suszone owoce rokitnika, róży i aronii można też dodać do herbaty, aby wzbogacić jej smak.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić owocowy proszek witaminowy Dary Natury, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.27 innych produktów w tej samej kategorii: