Kaszka kukurydziana bezglutenowa BIO 450g (Bio Harmonie) Zobacz większe

Kaszka kukurydziana bezglutenowa BIO 450g (Bio Harmonie)

5v-815

Nowy produkt

Kasza bez glutenu, ekologiczna. Do włoskiej polenty albo meksykańskich tortilli, zamiast innych kasz na diecie bezglutenowej.

Więcej szczegółów

5,40 zł brutto

OPIS

Kaszka kukurydziana bezglutenowa BIO 450g (Bio Harmonie) 

Kasza kukurydziana to oczyszczone i rozdrobnione ziarna kukurydzy. Jest szczególnie popularna w Ameryce Południowej i Środkowej – np. w kuchni meksykańskiej używa się jej do tortilli. Prezentowana tu kaszka kukurydziana jest bezglutenowa, czyli odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu, i ekologiczna, czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kaszkę kukurydzianą bezglutenową lub inne produkty bez glutenu, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 450 g

 

Skład: kaszka kukurydziana BIO

 

Informacje dla alergików: kaszka kukurydziana bezglutenowa, może zawierać śladowe ilości sezamu.

 

Certyfikaty: CZ-BIO-001 (ekologiczna kaszka kukurydziana)

 

Kraj produkcji: Czechy

 

Dlaczego warto jeść kaszkę kukurydzianą bez glutenu Bio Harmonie?

  • Kasza kukurydziana firmy Bio Harmonie jest bezglutenowa, czyli odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu. W różnych przepisach może zastąpić kasze albo mąki glutenowe.
  • Jest to kaszka kukurydziana ekologiczna (BIO), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw.
  • Kaszka kukurydziana jest lekkostrawna, dlatego diety takie jak dieta wątobowa przy chorej wątrobie zalecają ją zamiast grubych kasz pełnoziarnistych.
  • Nasz sklep internetowy zwraca uwagę, że kasza kukurydziana bezglutenowa jest niezbędnym składnikiem znanych potraw takich jak tortilla, polenta i mamałyga.

 

Kaszka kukurydziana bezglutenowa – do czego można jej użyć?

  • Ekologiczna kasza kukurydziana bez glutenu może być użyta do przyrządzenia włoskiej polenty, rumuńskiej mamałygi lub meksykańskiej tortilli.
  • Można jej też używać zamiast innej kaszy np. w gołąbkach - to zastosowanie nasz sklep internetowy poleca zwłaszcza osobom na diecie bez glutenu.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kaszę kukurydzianą bez glutenu BIO, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: