Kaszka kukurydziana bezglutenowa BIO 450g (Bio Harmonie) Zobacz większe

Kaszka kukurydziana bezglutenowa BIO 450g (Bio Harmonie)

5v-815

Nowy produkt

Kasza bez glutenu, ekologiczna. Do włoskiej polenty albo meksykańskich tortilli, zamiast innych kasz na diecie bezglutenowej.

Więcej szczegółów

1 szt.

5,40 zł brutto

OPIS

Kasza kukurydziana to oczyszczone i rozdrobnione ziarna kukurydzy. Jest szczególnie popularna w Ameryce Południowej i Środkowej – np. w kuchni meksykańskiej używa się jej do tortilli. Prezentowana tu kaszka kukurydziana jest bezglutenowa, czyli odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu, i ekologiczna, czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kaszkę kukurydzianą bezglutenową lub inne produkty bez glutenu, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 450 g

 

Skład: kaszka kukurydziana BIO

 

Informacje dla alergików: kaszka kukurydziana bezglutenowa, może zawierać śladowe ilości sezamu.

 

Certyfikaty: CZ-BIO-001 (ekologiczna kaszka kukurydziana)

 

Kraj produkcji: Czechy

 

Dlaczego warto jeść kaszkę kukurydzianą bez glutenu Bio Harmonie?

  • Kasza kukurydziana firmy Bio Harmonie jest bezglutenowa, czyli odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu. W różnych przepisach może zastąpić kasze albo mąki glutenowe.
  • Jest to kaszka kukurydziana ekologiczna (BIO), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw.
  • Kaszka kukurydziana jest lekkostrawna, dlatego diety takie jak dieta wątobowa przy chorej wątrobie zalecają ją zamiast grubych kasz pełnoziarnistych.
  • Nasz sklep internetowy zwraca uwagę, że kasza kukurydziana bezglutenowa jest niezbędnym składnikiem znanych potraw takich jak tortilla, polenta i mamałyga.

 

Kaszka kukurydziana bezglutenowa – do czego można jej użyć?

  • Ekologiczna kasza kukurydziana bez glutenu może być użyta do przyrządzenia włoskiej polenty, rumuńskiej mamałygi lub meksykańskiej tortilli.
  • Można jej też używać zamiast innej kaszy np. w gołąbkach - to zastosowanie nasz sklep internetowy poleca zwłaszcza osobom na diecie bez glutenu.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kaszę kukurydzianą bez glutenu BIO, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: