Kawa zielona mielona 250g (Intenson)

23v-111

Nowy produkt

Zwykła kawa, ale niepalona, więc tyle samo kofeiny, ale więcej zdrowych składników. Smak herbaty ziołowej. Zielona kawa to naturalny spalacz tłuszczu.

Więcej szczegółów

Duża ilość

11,70 zł brutto

OPIS

Zielona kawa, podobnie jak zwykła kawa, pochodzi z ziaren kawowca, ale niepalonych. Z tego względu różni się od zwykłej kawy smakiem i działaniem.

 

Dlaczego warto pić zieloną kawę?

  • Kawa zielona jest powszechnie stosowana w ramach odchudzania ze względu na zawartość kwasu chlorogenowego, który hamuje wchłanianie cukrów w organizmie. Kwas chlorogenowy jest poza tym znany z działania przeciwutleniającego.
  • Zielona kawa ma bardziej delikatny smak niż kawa czarna, a zawiera tyle samo kofeiny, więc ma takie samo działanie pobudzające. Jest to zatem idealny wybór dla osób, które nie przepadają za mocnym smakiem zwykłej kawy.

 

Zielona kawa mielona Intenson (Santos) – jak ją pić?

  • Do filiżanki nasypać 1-2 łyżeczki zmielonej kawy zielonej. Zalać gorącą ale nie wrzącą wodą (najlepiej o temp. 90 stopni). Po 5 minutach napar jest gotowy do spożycia.

 

Postać: mielona

 

Masa netto: 250 g

 

Kraj pochodzenia: Brazylia

 

Informacje dla alergików: kawa zielona mielona została wyprodukowana w załadzie, w którym konfekcjonowane są orzechy i sezam.

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki.

13 innych produktów w tej samej kategorii: