Obniżka! Kawa zbożowa Inka bezglutenowa 100g (Inka) Zobacz większe

Kawa zbożowa Inka bezglutenowa 100g (Inka)

8v-753

Nowy produkt

Najzwyklejsza kawa zbożowa (z jęczmienia, żyta i cykorii), jednak bez glutenu - kontrolowane i poświadczone certyfikatem. Zamiennik kawy bez kofeiny.

Więcej szczegółów

4 szt.

10,80 zł brutto

-20%

13,50 zł brutto

OPIS

Kawa zbożowa Inka bezglutenowa 100g (Inka)

Kawa zbożowa Inka to tradycyjny zamiennik kawy na polskim rynku. Są to prażone zboża (jęczmień i żyto) oraz cykoria o smaku pokrewnym zwykłej kawie. W tej wersji jest to kawa zbożowa bezglutenowa, czyli odpowiednia dla osób na diecie bez glutenu. Inka bezglutenowa jest produktem rewolucyjnym, ponieważ nie zawiera glutenu mimo użycia zbóż zawierających gluten (są z niego oczyszczone). Brak glutenu jest każdorazowo kontrolowany i poświadczony przez certyfikat. Bezglutenowa kawa zbożowa Inka jest zdrowsza od zwykłej kawy między innymi dlatego, że nie uzależnia i nie podnosi ciśnienia. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kawę zbożową inkę bezglutenową lub inne produkty bez glutenu, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 100 g

 

Skład: zboża 75% (jęczmień, żyto), cykoria - prażone

 

Certyfikaty: PL-036-009 (kawa zbożowa bezglutenowa)

 

Informacje dla alergików: kawa zbożowa bez glutenu

 

Wartość odżywcza w 100 g (informacje spisane z etykiety 21 września 2016, mogą być nieaktualne):

Wartość energetyczna: 339 kcal

Tłuszcz: 0,1 g

Węglowodany: 72 g

w tym cukry: 15 g

Białko: 3,9 g

Sól: 0,21 g

 

Dlaczego warto stosować produkt kawa zbożowa Inka bezglutenowa?

  • Inka to tradycyjna w Polsce kawa zbożowa, doskonały zamiennik kawy bez kofeiny dla osób, które z jakiegoś powodu nie chcą pić zwykłej kawy (np. ze względu na nadciśnienie czy nadkwasotę).
  • Standardowa Inka zawiera gluten, natomiast prezentowana tu kawa to kawa Inka bezglutenowa. Jest to produkt rewolucyjny, ponieważ zawiera zboża glutenowe: żyto i jęczmień, jednak są one oczyszczone z glutenu. Brak glutenu jest każdorazowo kontrolowany i potwierdzony certyfikatem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kawę zbożową bezglutenową Inkę, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

13 innych produktów w tej samej kategorii: