Makaron jęczmienny razowy wstążki 400g (Pro Natura) Zobacz większe

Makaron jęczmienny razowy wstążki 400g (Pro Natura)

5v-395

Nowy produkt

Pełnoziarnisty makaron jest zdrowszy od tradycyjnych makaronów a dzięki temu, że syci na dłużej, jest pomocny przy odchudzanie.

Więcej szczegółów

4,20 zł brutto

OPIS

Cechy produktu:

Makaron jęczmienny wstążki Pro Natura możesz dodać do posiłku zamiast klasycznego makaronu. Ma inny smak, z dwóch powodów: 1. jest to makaron z mąki jęczmiennej, a nie pszennej, 2. jest to makaron razowy, czyli pełnoziarnisty. Różnica polega nie tylko na smaku, ale i zdrowych właściwościach. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić makaron z gryki, jaglany lub inne, to od razu informujemy, że nasz sklep internetowy ma je w ofercie (niska cena!).

 

Postać: makaron jęczmienny razowy wstążki

 

Masa netto: 400 g

 

Skład:

mąka jęczmienna z pełnego przemiału, woda (bez soli, jaj, barwników, polepszaczy smaku)

 

Informacja dla alergików: makaron jęczmienny razowy, podobnie jak wszystkie produkty z jęczmienia, zawiera gluten.

 

Kraj pochodzenia: Polska

 

Czemu warto jeść makaron jęczmienny razowy Pro Natura?

  • Jest to makaron razowy, czyli z mąki razowej. Taka mąka jest dużo zdrowsza od zwykłej, ponieważ zawiera dużo błonnika i minerałów. Produkty pełnoziarniste, czyli razowe, w tym makaron pełnoziarnisty z jęczmienia, to jeden z filarów zdrowego odżywiania.
  • Dzięki błonnikowi makaron jęczmienny pełnoziarnisty daje większe uczucie sytości bez dodatkowych kalorii. Jest to ważne dla osób na diecie. Ponadto, makaron jęczmienny razowy wstążki ma cechę dobrą dla cukrzyków – błonnik sprawia, że glukoza mniej gwałtownie dociera do krwi, przez co zmniejsza się szansa na osiągnięcie zbyt wysokiego poziomu.
  • Makaron jęczmienny razowy wstążki ma zupełnie inny smak niż klasyczny makaron – można powiedzieć, że mocniejszy, wyrazistszy. Makaron z mąki jęczmiennej razowej może w prosty sposób obrócić banalny posiłek w wyrafinowane danie – pomysły na dania z makaronem jęczmiennym Pro Natura znajdziesz poniżej.

 

Jak przygotować i do czego dodać makaron jęczmienny razowy Pro Natura?

  • Zagotuj wodę, posól i wrzuć makaron z jęczmienia. Gotuj do miękkości (do 12 minut), po czym odcedź. Makaron jęczmienny razowy wstążki możesz też gotować od razu w zupie, do której zamierzasz go dodać.
  • Jeśli nie wiesz, do czego dodać makaron jęczmienny razowy, zastanów się, w jakich posiłkach występuje zwykły makaron: zupa pomidorowa, rosół, spaghetti bolognese. Makaron z mąki jęczmiennej razowej zmieni te posiłki nie do poznania.
  • W kuchni polskiej makaron jęczmienny wstążki jest rzadkim gościem, ale jadamy kaszę jęczmienną, np. w krupniku. Nasz sklep internetowy ma wobec tego taką propozycję: zrób krupnik z makaronem jęczmiennym wstążki zamiast kaszy jęczmiennej.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić makaron jęczmienny razowy Pro Natura, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

 

Dla głodnych wiedzy

 

Wiesz już, do czego użyć makaron z mąki jęczmiennej razowej, gdzie kupić i jaka jest cena. Może zainteresują cię jeszcze poniższe ciekawostki?

  • Makaron jęczmienny razowy to po angielsku whole-grain barley pasta.
  • Zapewne wiesz, że kształty makaronów mają w języku polskim dwie nazwy: rodzimą i włoską. Dlatego też świderki to fusilli. Jak się nazywają wstążki? Odpowiedź: tagliatelle. Wobec tego makaron jęczmienny razowy wstążki po włosku to tagliatelle d’orzo.
  • Jeśli lubisz makaron jęczmienny razowy, może zainteresuje cię też kasza jęczmienna BIO. Gdzie kupić? Nasz sklep internetowy ma ją w ofercie, niska cena.

30 innych produktów w tej samej kategorii: