Makaron świąteczne kształty z pszenicy durum BIO 250g (Alb Gold) Zobacz większe

Makaron świąteczne kształty z pszenicy durum BIO 250g (Alb Gold)

5v-786

Nowy produkt

Kolorowy makaron w kształcie choinek, gwiazdek i mikołajów, ekologiczny, z semoliny (mąki z pszenicy durum, typowej dla makaronów wysokiej jakości).

Więcej szczegółów

6,20 zł brutto

OPIS

Cechy produktu:

Prezentowany tu makaron firmy Alb Gold ma trzy kolory i kilka świątecznych kszałtów (choinka, gwiazdka, mikołaj), dzięki czemu idealnie nadaje się na posiłek w okresie świątecznym, zwłaszcza dla dzieci. Dodatkowo jest to makaron wysokiej jakości: ekologiczny z pszenicy durum. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić makaron świąteczne kształty (choinki, gwiazdki, mikołaje) Alb Gold lub inne ekologiczne makarony, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Skład:

mąka z pszenicy durum*, pomidory w proszku* (1%), szpinak w proszku* (1%).

* - składniki ekologiczne

 

Informacje dla alergików: Makron świąteczny zawiera pszenicę, może zawierać jaja.

 

Certyfikaty:

DE-OKO-06, PL-EKO-07 (ekologiczny makaron z semoliny)

 

Dlaczego warto stosować makaron świąteczny z pszenicy durum?

  • Jest to makaron ekologiczny, czyli jego składniki pochodzą z certyfikowanych upraw.
  • Makaron świąteczny został wytworzony z semoliny, czyli z mąki z pszenicy durum. Jest to lepsza odmiana mąki pszennej, stosowana do produkcji wysokiej jakości makaronów.
  • Ekologiczny makaron semolinowy jest atrakcyjny dla dzieci i może umilić okres świąteczny. Makaron występuje w trzech kolorach (barwiony szpinakiem i pomidorami) i kilku kształtach: choinki, gwiazdki, mikołaja.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić makaron świąteczny w kształcie choinek, gwiazdek i mikołajów, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: