Mąka konopna z konopii siewnych 250g (Efavit) Zobacz większe

Mąka konopna z konopii siewnych bezgl. 250g (Efavit)

5v-608

Nowy produkt

Mąka konopna z konopii siewnych bezgl. 250g (Efavit). Bezglutenowa mąka z nasion konopi, orzechowy smak, źródło białka, dobrych tłuszczów, błonnika, minerałów.

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

OPIS

Mąka konopna z konopii siewnych bezgl. 250g (Efavit)

Mąka konopna otrzymywana jest z nasion konopi siewnych odtłuszczonych w procesie zimnego tłoczenia. Jest to właściwie mielone siemię konopne. Mąka konopna jest bezglutenowa, zawiera ok. 10% oleju, jest bogata w błonnik, witaminy i minerały. Ma orzechowy aromat. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mąkę konopną lub inne produkty z konopi siewnej, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Masa netto: 250 g

 

Informacje dla alergików: mąka konopna bezglutenowa

 

Dlaczego warto stosować mielone nasiona konopii?

  • Mąka konopna firmy Efavit jest bezglutenowa, dlatego też mogą z niej korzystać osoby na diecie bez glutenu.
  • Nasiona konopi, a zatem również mąka konopna, mają wyjątkowo wartościowy skład. Zawierają dużo białka, i to białka dobrej jakości. Białko konopne, podobnie jak białko w mięsie, ma wszystkie aminokwasy egzogenne, czyli takie, których nasz organizm potrzebuje, ale nie umie wytworzyć samodzielnie.
  • Mąka z konopii zawiera dobre tłuszcze, m.in. wartościowy kwas tłuszczowy GLA.
  • Mąka konopna może być też źródłem błonnika, witamin z grupy B i E oraz minerałów: wapnia, potasu, fosforu, żelaza.
  • Mąka konopna ma ciekawy, orzechowy aromat. Nasz sklep internetowy poleca ją jako dodatek do ciast, kremów czy pieczywa, aby nadać im unikalnego smaku.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mąkę z konopii siewnych, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: