Mąka słonecznikowa bezgl. 250g (Efavit) Zobacz większe

Mąka słonecznikowa bezglutenowa 250g - Efavit

5v-648

Nowy produkt

Mąka słonecznikowa bezglutenowa 250g - Efavit. Mielone nasiona słonecznika bez glutenu, dodatek do wypieków, deserów, smarowideł do kanapek. Mąka bezglutenowa.

Więcej szczegółów

1 szt.

7,39 zł brutto

OPIS

Mąka słonecznikowa bezglutenowa 250g - Efavit

Mąka słonecznikowa otrzymywana jest z odtłuszczonych nasion słonecznika bez łupin, jest to więc innymi słowy mielony słonecznik. Mąka z nasion słonecznika firmy Efavit jest bezglutenowa, czyli odpowiednia na diecie bez glutenu. Zawiera ok. 10% oleju słonecznikowego. Ma przyjemny smak, który może wzbogacić wypieki, kremy, pasty itp. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mąkę słonecznikową lub inne mąki bez glutenu, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Masa netto: 250 g

 

Skład: mąka słonecznikowa 100%

 

Informacje dla alergików: mąka słonecznikowa bezglutenowa. Na terenie zakładu wykorzystuje się orzechy ziemne, włoskie oraz migdały.

 

Dlaczego warto stosować mielone nasiona słonecznika?

  • Mąka słonecznikowa bezglutenowa pozwala na skorzystanie z wartości odżywczej słonecznika. Zawiera m.in. wartościowy olej słonecznikowy i minerały.
  • Mąka z nasion słonecznika jest bezglutenowa, czyli mogą ją stosować osoby na diecie bez glutenu.
  • Mąka słonecznikowa bez glutenu to bardzo wygodna w użyciu forma pestek słonecznika, na jej bazie można zrobić np. pastę do kanapek czy krem do ciasta.

 

Jak stosować produkt mąka słonecznikowa?

  • Mielone pestki słonecznika to dobry dodatek do wypieków i wszelkiego rodzaju deserów. Można z nich zrobić np. krem słonecznikowy do ciasta.
  • Mąka słonecznikowa bezglutenowa może być też bazą do past, paprykarzy i różnego rodzaju smarowideł (warto zwrócić uwagę, że nasz sklep internetowy ma w ofercie pastę słonecznikową).

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mąkę słonecznikową bez glutenu, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

30 innych produktów w tej samej kategorii: