Mąka sezamowa bezgl. - mielony sezam 250g (Efavit) Zobacz większe

Mąka sezamowa bezglutenowa - mielony sezam 250g (Efavit)

5v-647

Nowy produkt

Mąka sezamowa bezglutenowa - mielony sezam 250g (Efavit). Mielony sezam bez glutenu, składnik chałwy i humusu, dodatek do wypieków, deserów. Mąka bezglutenowa.

Więcej szczegółów

2 szt.

9,60 zł brutto

OPIS

Mąka sezamowa bezglutenowa - mielony sezam 250g (Efavit)

Mąka sezamowa otrzymywana jest z odtłuszczonych nasion sezamu, jest to więc innymi słowy mielony sezam. Mąka z sezamu firmy Efavit jest bezglutenowa, czyli odpowiednia na diecie bez glutenu. Zawiera ok. 12% oleju sezamowego. Ma przyjemny smak, który może wzbogacić wypieki, kremy, pasty itp. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mąkę sezamową lub inne mąki bez glutenu, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę produktów tego typu.

 

Masa netto: 250 g

 

Skład: mąka sezamowa 100%

 

Informacje dla alergików: mielony sezam bezglutenowy.

 

Dlaczego warto stosować mielony sezam Efavit?

  • Mąka sezamowa bezglutenowa pozwala na skorzystanie z wartości odżywczej sezamu. Zawiera m.in. wartościowy olej sezamowy i minerały.
  • Mąka z sezamu jest bezglutenowa, czyli mogą ją stosować osoby na diecie bez glutenu.
  • Mielony sezam bez glutenu to bardzo wygodna w użyciu postać sezamu, może znacznie uprościć przygotowanie chałwy, humusu czy innych potraw wymagających zmielonego sezamu.

 

Jak stosować produkt mąka sezamowa bezglutenowa?

  • Mielony sezam to podstawowy składnik chałwy, popularnej przekąski rodem z Bliskiego Wschodu.
  • Mąka sezamowa może stanowić dodatek do wypieków i wszelkiego rodzaju deserów. Można z niej zrobić np. krem sezamowy do ciasta.
  • Mielony sezam to również ważny składnik humusu, smacznej orientalnej pasty (warto zwrócić uwagę, że nasz sklep internetowy posiada również w ofercie humus oraz tahinę).

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mielony sezam, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: