Woda Kokosowa 100% - Vera Farm Zobacz większe

Woda Kokosowa 100% - Vera Farm

5v-x57

Nowy produkt

Produkt:

 

Woda kokosowa Vera Farm to w 100% czysta woda z  kokoso pozyskana z wnętrza zielonego orzecha kokosa, bez dodatku cukrów, bez konserwantów i bez barwników, NFC - nie z koncentratu. Zamknięta w plastikowej butelce z szerokim korkiem. Woda kokosowa 100% - tanio kupić można w sklepie ekolubek.pl

Więcej szczegółów

6,50 zł brutto

OPIS

Cechy produktu:

 

Woda kokosowa Vera Farm to w 100% czysta woda z  kokoso pozyskana z wnętrza zielonego orzecha kokosa, bez dodatku cukrów, bez konserwantów i bez barwników, NFC - nie z koncentratu. Zamknięta w plastikowej butelce z szerokim korkiem.

Wodę kokosową charakteryzuje wysoka zawartość minerałów takich jak: magnez, potas, wapń i sód oraz witamin z grupy B i C, dzięki czemu w naturalny sposób dodaje energii i orzeźwia w upalny dzień.

 

Woda z kokosa szczególnie polecana jest sportowcom i osobom które wykonują dużo wysiłku fizycznego. Jest to naturalny napój izotoniczny, gdyż jest bogaty w elektrolity, a jego skład jest niemal identyczny jak w osoczu ludzkiej krwi. Woda kokosowa jest  niskokaloryczna i zawiera enzymy, które usprawniają pracę układu pokarmowego, ułatwiają trawienie i przyspieszają metabolizm. Nie zawiera  cholesterolu ani tłuszczu, zatem nadaje się dla osób na diecie.

 

 

Pojemność 490 ml

 

10 innych produktów w tej samej kategorii: