Mleko kokosowe bez konserwantów 22% BIO 400ml (Terrasana) Zobacz większe

Mleko kokosowe bez konserwantów 22% BIO 400ml (Terrasana)

8v-661

Nowy produkt

Ekologiczne mleczko kokosowe, dobre do curry, do kawy jako zamiennik śmietanki. Dobre do ubijania na bitą śmietanę i na lody (po specjalnym przygotowaniu)

Więcej szczegółów

Duża ilość

11,70 zł brutto

OPIS

Mleko kokosowe bez konserwantów 22% BIO 400ml (Terrasana)

Mleko kokosowe to tradycyjny składnik potraw orientalnych, np. curry. Można je pić samodzielnie lub jako bazę koktajli. Jest ekologiczne i bez konserwantów, emulgatorów i stabilizatorów. Mleczko kokosowe BIO przygotowane w specjalny sposób można ubijać, aby otrzymać zamiennik bitej śmietany dla wegan (uwaga: tylko część zawartości puszki nadaje się do ubijania), lub dodawać do kawy (zamiast śmietanki). Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mleko kokosowe bez konserwantów ekologiczne lub inne produkty wegańskie i bez laktozy, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Objętość netto: 400 ml

 

Skład:

ekstrakt z miąższu kokosa* (80%), woda. * - certyfikowany składnik ekologiczny.

 

Certyfikaty: NL-BIO-01, PL-EKO-07 (ekologiczne mleko kokosowe).

 

Dlaczego warto stosować mleko kokosowe bez konserwantów BIO Terrasana?

  • Ekologiczne mleczko kokosowe w puszce jest typowym składnikiem orientalnych potraw, np. curry.
  • Mleko kokosowe bez konserwantów BIO polecane jest w szczególności na diecie wegańskiej i bez laktozy, ponieważ może zastąpić mleko krowie i śmietankę w wielu potrawach.
  • Prezentowane tu pełnotłuste mleko kokosowe BIO ma wyjątkowo zdrowy skład: jest ekologiczne, bez konserwantów, bez emulgatorów, bez stabilizatorów, w tym bez gumy guar. Dodatki te często występują w mlekach kokosowych, aby zapobiec rozwarstwianiu mleka.
  • Mleko kokosowe BIO marki Terrasana nadaje się na bitą śmietanę (tzn. na wegańską bitą śmietanę). Jest dobre do ubijania, ponieważ jest pełnotłuste bez konserwantów i emulgatorów, w tym bez gumy guar. Nasz sklep internetowy zwraca jednak uwagę, że wegańska bita śmietana z mleka kokosowego wymaga specjalnego przygotowania (koniecznie należy przeczytać porady na blogach kulinarnych) i nie jest tak puszysta na prawdziwa.

 

Jak stosować ekologiczne mleko kokosowe w puszce?

  • Mleczko kokosowe bez konserwantów Terrasana można dodawać do różnych tradycyjnych orientalnych potraw takich jak curry.
  • Ekologiczne mleko kokosowe może być samodzielnym napojem lub dodatkiem do koktajli.
  • Mleczko kokosowe w puszce BIO może być dodawane do kawy jako zamiennik śmietanki.
  • Ekologiczne mleko kokosowe bez konserwantów nadaje się do ubijania na bitą śmietanę podobnie jak zwykła śmietanka. Należy jednak pamiętać, że wymaga specjalnego przygotowania (w internecie można znaleźć porady), jest mało wydajne (do ubijania nadaje się tylko część zawartości puszki) i że wegańska śmietanka z mleka kokosowego nie będzie tak puszysta jak zwykła. Ponieważ jest to mleko kokosowe dobre do ubijania, można też na jego bazie zrobić wegańskie lody bez mleka (bez laktozy).

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mleko kokosowe ekologiczne bez konserwantów do ubijania, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: