Olej z awokado spożywczy 250ml (Oleofarm) Zobacz większe

Olej z awokado tłoczony na zimno spożywczy 250ml (Oleofarm)

5v-473

Nowy produkt

Olej awokadowy zimnotłoczony ma charakterystyczny smak i jest bogaty w witaminy i kwasy tłuszczowe. Polecany do sałatek oraz meksykańskich sosów i dipów.

Więcej szczegółów

Duża ilość

29,50 zł brutto

OPIS

Awokado to zielony owoc w kształcie gruszki rodem z Ameryki. Jego tłusty miąższ jest głównym składnikiem meksykańskiego sosu guacamole. Właśnie z tego miąższu otrzymywany jest olej awokadowy tłoczony na zimno o przyjemnym smaku i bardzo wartościowym składzie. Olej z awokado może być dodatkiem do sałatek, surówek, dipów, sosów i pikantnych past. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej z awokado tłoczony na zimno lub inne oleje nieoczyszczone (nierafinowane), nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Objętość netto: 250 ml

 

Skład: olej z awokado tłoczony na zimno, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

 

Dlaczego warto stosować olej z awokado tłoczony na zimno Oleofarm?

  • Olej z awokado zimnotłoczony nierafinowany zawiera liczne witaminy i nienasycone kwasy tłuszczowe, dzięki którym stanowi doskonały suplement diety.
  • Ze względu na swoje składniki olej z awokado tłoczony na zimno ma szereg pozytywnych właściwości dla skóry i włosów. Niniejszy olej awokadowy nadaje się zarówno do celów spożywczych, jak i kosmetycznych.
  • Dziewiczy olej z awokado ma charakterystyczny smak, który można wykorzystać w kuchni.

 

Jak stosować olej z awokado spożywczy zimnotłoczony?

  • Olej z awokado, podobnie jak inne oleje nieoczyszczone i tłoczone na zimno, należy stosować na zimno, aby nie utracił swoich właściwości.
  • Olej z awokado zimnotłoczony można dodawać np. do sałatek i surówek, dipów, sosów i pikantnych past. W przypadku sosów należy go dodać do gotowej potrawy, aby nie poddawać go obróbce termicznej.
  • Nasz sklep internetowy poleca nieoczyszczony dziewiczy olej z awokado jako okrasę do kasz i potraw zbożowych, zwł. meksykańskich i południowoamerykańskich.
  • Niniejszy olej z awokado to olej spożywczy, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować go również do celów kosmetycznych jako składnik domowych kosmetyków.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej z awokado nierafinowany zimnotłoczony, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: