Olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno nierafinowany 100ml (Ol'Vita) Zobacz większe

Olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno nierafinowany 100ml (Ol'Vita)

5v-566

Nowy produkt

Olej z wiesiołka zimnotłoczony i nieoczyszczony ma dużą zawartość kwasu GLA i linolowego, charakterystyczny smak. Pij jak syrop lub dodaj do sałatki.

Więcej szczegółów

Duża ilość

23,00 zł brutto

OPIS

Olej z wiesiołka zimnotłoczony

Wiesiołek dwuletni to roślina o żółtych kwiatach znana z wartościowych nasion. Olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno nieoczyszczony zachowuje cenne właściwości nasion i pomaga m.in. w obniżeniu złego cholesterolu. Ma charakterystyczny smak i pozwala na interesujące eksperymenty kulinarne. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej z nasion wiesiołka nieoczyszczony zimnotłoczony lub inne oleje dziewicze, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Objętość netto: 100 ml

 

Dlaczego warto stosować olej z wiesiołka tłoczony na zimno nierafinowany?

  • Dziewiczy olej z nasion wiesiołka jest bogatym źródłem kwasu GLA (zawiera go ok. 9%) i kwasu linolowego (ok. 70%). Swoim składnikom zawdzięcza wiele pozytywnych właściwości, np. wpływ na obniżenie złego cholesterolu.
  • Olej wiesiołkowy zimnotłoczony nieoczyszczony ma charakterystyczny smak, który może dodać potrawom ciekawego akcentu.

 

Jak stosować olej z nasion wiesiołka zimnotłoczony nieoczyszczony?

  • Nierafinowany olej z wiesiołka, podobnie jak inne oleje nieoczyszczone, najlepiej stosować na zimno, ponieważ wysoka temperatura może wpłynąć na jego właściwości.
  • Olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno nierafinowany możemy dodawać do sałatek i surówek w podobny sposób jak zwykły olej czy oliwę. Wzbogaci ich smak oraz wartość odżywczą, a także pomoże przyswoić witaminy z warzyw.
  • Nasz sklep internetowy poleca olej z wiesiołka dziewiczy tłoczony na zimno jako okrasę do ziemniaków czy kaszy.
  • Jeśli stosujemy olej wiesiołkowy nierafinowany w celach zdrowotnych, możemy go też po prostu pić w podobny sposób jak syrop na kaszel.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej z wiesiołka tłoczony na zimno nierefinowany Ol'Vita, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju!

30 innych produktów w tej samej kategorii: