Olej kokosowy extra virgin (nierafinowany) tłoczony na zimno BIO 225ml/500ml/1000ml(Cocomi)

Nowy produkt

Ważność do 17-09-2019, dostępne  500 i 1000 ml. Olej kokosowy extra virgin nierafinowany firmy Cocomi z wyższej półki: zimno tłoczony, nieoczyszczony, dziewiczy, ekologiczny.

Wielkość opakowania należy wybrać pod "Ceną"

Więcej szczegółów

5 szt.

11,13 zł brutto

-20%

13,91 zł brutto

  • 225ml
  • 500ml
  • 1l

OPIS

Olej kokosowy extra virgin (nierafinowany) tłoczony na zimno BIO 225ml/500ml/1000ml(Cocomi)

Olej kokosowy to tłuszcz wytwarzany z miąższu orzechów palmy kokosowej. W temperaturze pokojowej ma konsystencję smalcu, dlatego też bywa znany jako masło kokosowe. Nadaje się do smażenia i pieczenia. Jeden z najzdrowszych olejów, w tej wersji szczególnie wartościowy: ekologiczny, extra virgin (dziewiczy, nierafinowany), tłoczony na zimno. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimno lub inne oleje nieoczyszczone, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

Objętość netto: 225ml/500ml/1 l

 

Skład: kokos 100% - certyfikowany składnik ekologiczny

 

Certyfikaty: LK-BIO-149, PL-EKO-07 (ekologiczny olej kokosowy virgin)

Dlaczego warto stosować olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimno?

  • Ekologiczny olej kokosowy virgin to przede wszystkim uniwersalny tłuszcz: doskonały do smażenia, pieczenia i wszelkich innych zastosowań. Olej kokosowy spożywczy ma wysoki punkt dymienia, dzięki czemu właśnie bez szkody dla zdrowia i smaku można go podgrzewać do nieco wyższych temperatur, w przeciwieństwie do wielu innych olejów roślinnych. Olej kokosowy extra virgin to typowy składnik potraw orientalnych.
  • Prezentowany tu olej kokosowy jest szczególnie wartościowy, ponieważ jest ekologiczny, dziewiczy (extra virgin), tłoczony na zimno, nierafinowany. Wszystko to sprawia, że jest całkowicie naturalny i zachowuje bogactwo odżywcze kokosowego miąższu.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty oleju kokosowego. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić olej kokosowy nierafinowany zimnotłoczony BIO, tylko u nas dobra cena i wysyłka na całą Polskę.

30 innych produktów w tej samej kategorii: