Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO 430g (Dary Natury) Zobacz większe

Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO 430g (Dary Natury)

23v-821

Nowy produkt

Liście dziko rosnącego czosnku kiszone w stylu ogórków. Smak czosnku i ogórków kiszonych, doskonały dodatek do zup i sałatek. Ekologiczny.

Więcej szczegółów

2 szt.

12,90 zł brutto

OPIS

Czosnek niedźwiedzi kiszony BIO 430g (Dary Natury)

Czosnek niedźwiedzi to liście dziko rosnącego czosnku, mające smak podobny do ząbków czosnku, ale delikatniejszy. Czosnek niedźwiedzi kiszony łączy smak czosnku i ogórków kiszonych, można go stosować podobnie jak szczaw konserwowy jako dodatek do zup czy sosów. Kwaszony czosnek niedźwiedzi jest ekologiczny i bez żadnych sztucznych dodatków. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czosnek niedźwiedzi kiszony lub inne ekologiczne przetwory, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 430 g

 

Skład: czosnek niedźwiedzi ekologiczny 90%, woda, sól.

 

Produkt pasteryzowany

 

Certyfikaty: Pl-EKO-01 (ekologiczny czosnek niedźwiedzi kiszony)

 

Jak stosować czosnek niedźwiedzi kiszony Dary Natury?

  • Czosnek niedźwiedzi kiszony można jeść bez gotowania, podobnie jak ogórki kiszone.
  • Ekologiczny czosnek niedźwiedzi kwaszony można dodawać do zup w małej ilości jako przyprawę, albo w większej ilości, aby przygotować kwaskowatą zupę czosnkową.
  • Czosnek niedźwiedzi kiszony może być też składnikiem sałatek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czosnek niedźwiedzi kiszony BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: