CYNAMON CEJLOŃSKI LASKA BIO (6 sztuk) - LEBENSBAUM Zobacz większe

CYNAMON CEJLOŃSKI LASKA BIO (6 sztuk) - LEBENSBAUM

23v-x39

Nowy produkt

Cynamon z Cejlonu, określany jako "prawdziwy", ma delikatniejszy smak i jest bezpieczniejszy dla wątroby (mniej kumaryny). Np. do tarty z jabłkami, piernika lub szarlotki.

Więcej szczegółów

4 szt.

11,50 zł brutto

OPIS

Cynamon cejloński różni się od tego powszechnie sprzedawanego delikatniejszym smakiem, jaśniejszym kolorem i mniejszą zawartością kumaryny, która jest niebezpieczna dla wątroby. Określany jako cynamon prawdziwy (Cinnamomum verum) albo cynamon z Cejlonu.

W tej wersji jest to cynamon ekologiczny w laskach (BIO, organiczny) czyli pochodzący z certyfikowanych upraw.

Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić cynamon cejloński (prawdziwy) w laskach lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Skład: ekologiczny cynamon cejloński 100%

 

Certyfikaty: DE-ÖKO-001, PL-EKO-07-07904 (ekologiczny cynamon cejloński)

 

Dlaczego warto stosować prawdziwy cynamon cejloński laska?

  • Prezentowana tu przyprawa różni się od powszechnie dostępnych cynamonów. Jest to cynamon cejloński, znany też jako cynamon z Cejlonu albo prawdziwy cynamon (Cinnamomum verum). Ma delikatniejszy smak, dlatego też może dodać nowego blasku spowszedniałym deserom takim jak szarlotka. Jest też jaśniejszy od zwykłego cynamonu.
  • Prawdziwy cynamon cejloński laska firmy Lebensbaum jest ekologiczny, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że został wyprodukowany w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Prawdziwy cynamon cejloński jest bezpieczniejszy dla wątroby. Powszechnie dostępny cynamon zawiera dużo kumaryny, która powoduje schorzenia wątroby. Prawdziwy cynamon cejloński BIO ma jej dużo mniej.
  • Ekologiczny cynamon z Cejlonu laska to składnik wielu potraw i deserów, np. szarlotki, pieczonych jabłek, piernika i grzańca.
  • Nasz sklep internetowy poleca prawdziwy cynamon cejloński BIO jako aromatyczny dodatek do herbaty.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić prawdziwy cynamon cejloński laska BIO Lebensbaum, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: