Trawa żubrówka mielona EKO 20g (Dary Natury) Zobacz większe

Trawa żubrówka mielona EKO 20g (Dary Natury)

23v-532

Nowy produkt

Żubrówka to nie tylko dodatek do alkoholu, lecz również przyprawa o „orientalnym” smaku. Mielona turówka jest łatwa w użyciu do wszelkich potraw. Ekologiczna.

Więcej szczegółów

11,90 zł brutto

OPIS

Trawa żubrówka znana jest bardzo dobrze jako dodatek do alkoholu zwanego również żubrówką, jednak znakomicie może się odnaleźć w kuchni jako przyprawa do deserów i dań obiadowych. Mielona żubrówka ma ciekawy, „orientalny” aromat, przywodzący na myśl cynamon. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mieloną żubrówkę lub inne rzadkie przyprawy, nasz sklep internetowy ma bogatą ofertę tego typu produktów (np. bertram, galgant, hyzop).

 

Masa netto: 20 g

 

Skład: mielona turówka 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna żubrówka mielona)

 

Dlaczego warto stosować mieloną żubrówkę?

  • Mielona trawa żubrówka, czyli turówka leśna, ma wspaniały smak i aromat, który zawdzięcza między innymi kumarynie – substancji występującej w cynamonie. Aromat żubrówki przywodzi na myśl orientalne przyprawy i może być wspaniałym dodatkiem do deserów i dań obiadowych.
  • Mielona żubrówka Dary Natury jest ekologiczna.

 

Mielona trawa żubrówka – jak stosować?

  • Mielona żubrówka może być dodatkiem do deserów, np. musu jabłkowego czy szarlotki.
  • Mielona turówka znakomicie odnajduje się jako dodatek do napojów, np. herbaty, kawy lub grzańca.
  • Mielona trawa żubrówka może być też dodawana do dań obiadowych, nasz sklep internetowy poleca ją jako przyprawę do warzyw przyrządzonych w stylu orientalnym, np. razem z kurkumą, imbirem, kolendrą i chili.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty towaru w następujących miejscowościach: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić mieloną trawę żubrówkę, tylko u nas niska cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: