Lubczyk ekologiczny BIO 20g (Dary Natury) Zobacz większe

Lubczyk ekologiczny BIO 20g (Dary Natury)

23v-669

Nowy produkt

Ważność do 2019-09-01. Lubczyk z ekologicznych upraw. Np. do wszelkich zup i do potraw kuchni bułgarskiej. W tej wersji jest to lubczyk ekologiczny (BIO, organiczny), czyli pochodzący z certyfikowanych upraw. EKO.

Więcej szczegółów

3 szt.

3,55 zł brutto

OPIS

Lubczyk ekologiczny BIO 20g (Dary Natury)

Suszony lubczyk to przyprawa ziołowa często dodawana do zup o smaku przywodzącym na myśl maggi. W tej wersji jest to lubczyk ekologiczny (BIO, organiczny), czyli pochodzący z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić lubczyk ekologiczny lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 20 g

 

Skład: lubczyk ekologiczny 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczny lubczyk)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę lubczyk ekologiczny Dary Natury?

  • Lubczyk suszony firmy Dary Natury jest ekologiczny, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że został wyprodukowany w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczny lubczyk to znakomity dodatek do zup (smakuje podobnie do maggi, co nie jest przypadkiem, ponieważ maggi pierwotnie było wytwarzane na bazie lubczyku). Lubczyk BIO jest składnikiem tradycyjnych bułgarskich i macedońskich potraw, m.in. zup zwanych czorbami.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę lubczyk BIO jako posypkę do ziemniaków.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić lubczyk BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: