Majeranek ekologiczny BIO 15g (Dary Natury) Zobacz większe

Majeranek ekologiczny BIO 15g (Dary Natury)

23v-759

Nowy produkt

Majeranek z ekologicznych upraw. Np. do zupy fasolowej i żurku. W tej wersji jest to majeranek ekologiczny (BIO, organiczny), czyli pochodzący z certyfikowanych upraw wyprodukowany w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.

Więcej szczegółów

6 szt.

3,55 zł brutto

OPIS

Majeranek ekologiczny BIO 15g (Dary Natury) 

Suszony majeranek to tradycyjna polska przyprawa ziołowa, składnik takich potraw jak zupa fasolowa, żurek czy pierogi ruskie. W tej wersji jest to majeranek ekologiczny (BIO, organiczny), czyli pochodzący z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić majeranek ekologiczny lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 15 g

 

Skład: majeranek ekologiczny 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczny majeranek)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę majeranek ekologiczny Dary Natury?

  • Majeranek suszony firmy Dary Natury jest ekologiczny, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że został wyprodukowany w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczny majeranek to składnik tradycyjnych polskich potraw, takich jak zupa fasolowa, żurek czy pierogi ruskie.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę majeranek BIO jako dodatek do pieczonych jabłek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić majeranek BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: