Cząber ekologiczny BIO 20g (Dary Natury) Zobacz większe

Cząber ekologiczny BIO 20g (Dary Natury)

23v-750

Nowy produkt

Cząber z ekologicznych upraw. Np. do ciężkostrawnych dań z fasoli i grochu takich jak grochówka.

Więcej szczegółów

3,49 zł brutto

OPIS

Cząber ekologiczny BIO 20g (Dary Natury)

Suszony cząber to tradycyjna polska przyprawa ziołowa, typowy dodatek do ciężkostrawnych dań z warzywami strączkowymi takich jak grochówka czy groch z kapustą. W tej wersji jest to cząber ekologiczny (BIO, organiczny), czyli pochodzący z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić cząber ekologiczny lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 15 g

 

Skład: cząber ekologiczny 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczny cząber)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę cząber ekologiczny Dary Natury?

  • Cząber suszony firmy Dary Natury jest ekologiczny, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że został wyprodukowany w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczny cząber to typowy dodatek do wielu potraw, zwł. do ciężkostrawnych dań z warzywami strączkowymi typu grochówka czy groch z kapustą, ponieważ pomaga w trawieniu. Typowa przyprawa kuchni bułgarskiej.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę cząber BIO jako dodatek do zupy z bobu.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić cząber BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: