Natka pietruszki ekologiczna suszona BIO 20g (Dary Natury) Zobacz większe

Natka pietruszki ekologiczna suszona BIO 20g (Dary Natury)

23v-689

Nowy produkt

Natka pietruszki z ekologicznych upraw. Np. jako zielenina do zupy lub ziemniaków albo przyprawa do risotto, salsy verde lub falafli.

Więcej szczegółów

13 szt.

3,42 zł brutto

OPIS

Natka pietruszki ekologiczna suszona BIO 20g (Dary Natury)

Suszona natka pietruszki to tradycyjna polska i ogólnoeuropejska przyprawa ziołowa, popularny dodatek do zup i ziemniaków, typowy składnik risotto, salsy verde czy falafli. W tej wersji jest to natka pietruszki ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić natkę pietruszki ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 20 g

 

Skład: natka pietruszki ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna natka pietruszki)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę natka pietruszki ekologiczna Dary Natury?

  • Natka pietruszki suszona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna natka pietruszki to typowa w Polsce zielenina do zup i ziemniaków. Jest też ważnym składnikiem wielu potraw kuchni europejskiej, takich jak risotto czy włoska salsa verde.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę natka pietruszki BIO jako dodatek do wegańskich falafli.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić natkę pietruszki BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: