Kurkuma ekologiczna BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Kurkuma ekologiczna BIO 50/200g (Dary Natury)

Nowy produkt

Kurkuma z ekologicznych upraw. Np. do ryżu i dań orientalnych. Przyjaciel wątroby. Naturalny żółty barwnik, przygotuj złocisty ryż. Kurkuma w proszku Bio.

Wielkość opakowania należy wybrać pod "Ceną"

Więcej szczegółów

Duża ilość

4,92 zł brutto

  • 50 g
  • 200 g

OPIS

Ekologiczna kurkuma w proszku Dary Natury

Suszona kurkuma to orientalna przyprawa korzenna, tradycyjny składnik potraw azjatyckich i naturalny barwnik, np. do ryżu i makaronu. Wskazana przy problemach z wątrobą. W tej wersji jest to kurkuma ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kurkumę ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50/200 g

 

Skład: kurkuma ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna kurkuma)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę kurkuma ekologiczna Dary Natury?

  • Kurkuma suszona mielona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna kurkuma to typowa przyprawa do dań orientalnych. Stanowi też naturalny intensywnie żółty barwnik, np. do ryżu i makaronu.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę kurkuma BIO jako barwiący dodatek do włoskiego orzotto - risotto z kaszą jęczmienną zamiast ryżu.
  • Według badań ekologiczna kurkuma może pomagać w regeneracji wątroby, tak więc jest wskazana w chorobach wątroby takich jak marskość wątroby.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić kurkumę BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: