Obniżka! Goździki ekologiczne całe BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Goździki ekologiczne całe BIO 30g (Dary Natury)

23v-702

Nowy produkt

Goździki z ekologicznych upraw. Np. do dań duszonych i sosów, do grzańca. W kuchni francuskiej wbija się w cebulę i gotuje w zupie lub sosie.

Więcej szczegółów

3 szt.

4,98 zł brutto

-30%

7,11 zł brutto

OPIS

Goździki ekologiczne całe BIO 30g (Dary Natury)

Goździki to tradycyjny dodatek do piernika, grzańca i różnych sosów. Częsta przyprawa w kuchni francuskiej, gdzie goździki wbija się w cebulę i gotuje w zupie lub sosie. W tej wersji są to goździki ekologiczne (BIO, organiczne), czyli pochodzące z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić goździki ekologiczne lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: goździki ekologiczne 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczne goździki)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę goździki ekologiczne Dary Natury?

  • Goździki całe firmy Dary Natury są ekologiczne, czyli pochodzą z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że zostały wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczne goździki to typowy dodatek do piernika, grzańca i różnych sosów. Zajmują istotne miejsce w kuchni francuskiej, gdzie stanowią standardowy dodatek do zup i sosów. Bardzo często wbija się goździki BIO w cebulę i gotuje w wywarze.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę goździki BIO jako element świątecznej dekoracji. Goździki wbija się w pomarańcze (lub inne owoce), aby tworzyły wzór, np. gwiazdę.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić goździki BIO całe Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: