Goździki ekologiczne mielone BIO 30g (Dary Natury) Zobacz większe

Goździki ekologiczne mielone BIO 30g (Dary Natury)

23v-724

Nowy produkt

Goździki z ekologicznych upraw. Np. do piernika, grzańca, dań duszonych i sosów. Wygodniejszy sposób na wykorzystanie goździków.

Więcej szczegółów

8 szt.

8,30 zł brutto

OPIS

Goździki ekologiczne mielone BIO 30g (Dary Natury)

Goździki mielone to tradycyjny dodatek do piernika, grzańca i różnych sosów. Częsta przyprawa w kuchni francuskiej do zup i sosób. W tej wersji są to goździki ekologiczne (BIO, organiczne), czyli pochodzące z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić goździki ekologiczne mielone lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 30 g

 

Skład: goździki ekologiczne 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczne goździki)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę goździki ekologiczne mielone Dary Natury?

  • Goździki mielone firmy Dary Natury są ekologiczne, czyli pochodzą z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że zostały wyprodukowane w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczne goździki mielone to dodatek do piernika, grzańca i różnego rodzaju sosób. Zajmują istotne miejsce w kuchni francuskiej, gdzie stanowią standardowy dodatek do zup i sosów.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę goździki BIO jako dodatek do rozgrzewającego naparu z cytryną, miodem i imbirem.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić goździki BIO mielone Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: