Kolendra liście - natka kolendry ekologiczna BIO 20g (Dary Natury) Zobacz większe

Kolendra liście - natka kolendry ekologiczna BIO 20g (Dary Natury)

23v-677

Nowy produkt

Liście kolendry z ekologicznych upraw. Np. do dań meksykańskich (guacamole, salsa), arabskich (falafle, humus, tajine) i orientalnych. Można także stosować do zup i innych dań. Sklep ekolubek.pl poleca produkty BIO, ekologiczne, RAW bez GMO.

Więcej szczegółów

3,30 zł brutto

OPIS

Kolendra liście - natka kolendry ekologiczna BIO 20g (Dary Natury)

Suszona natka kolendry, czyli liście kolendry, to przyprawa ziołowa bardzo popularna w różnych kuchniach świata, zwł. w kuchni meksykańskiej (guacamole, salsa), arabskiej (humus, falafle, tajine) i orientalnych. W tej wersji są to liście kolendry ekologiczne (BIO, organiczne), czyli pochodzące z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić natkę kolendry ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 20 g

 

Skład: kolendra liść 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna natka kolendry)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę kolendra liście Dary Natury?

  • Natka kolendry suszona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczne liście kolendry suszone, znane też jako natka kolendry, to przyprawa mało znana w Polsce, a bardzo popularna w różnych regionach świata. Jest częstym dodatkiem w kuchni meksykańskiej, np. do guacamole i salsy. Natka kolendry występuje w kuchniach arabskich, np. jako składnik humusu, falafli i tajine. Kolendra liście suszone to również ważna przyprawa w kuchniach orientalnych.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę suszona natka kolendry BIO jako zieleninę do zup i ziemniaków zamiast natki pietruszki czy koperku.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić liście kolendry suszone BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: