Czarnuszka ekologiczna BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Czarnuszka ekologiczna BIO 50g (Dary Natury)

23v-684

Nowy produkt

Czarnuszka z ekologicznych upraw, całe ziarna. Np. na pieczywo (tak jak sezam czy mak) albo jako łagodny, niepodrażniający zamiennik pieprzu.

Więcej szczegółów

6,50 zł brutto

OPIS

Czarnuszka ekologiczna BIO 50g (Dary Natury)

Czarnuszka to przyprawa korzenna mało znana, ale stosowana od dawna, także w Polsce, przede wszystkim jako posypka na pieczywo (tak jak mak czy sezam). Bywa uważana za łagodny, niepodrażniający zamiennik pieprzu. Bardzo wartościowa, m.in. bogata w ceniony olej z czarnuszki. W tej wersji jest to czarnuszka ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czarnuszkę ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: czarnuszka ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna czarnuszka)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę czarnuszka ekologiczna Dary Natury?

  • Czarnuszka (całe nasiona) firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna czarnuszka to znakomita posypka na pieczywo, podobnie jak sezam czy mak.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę czarnuszka BIO nie tylko ze względu na walory smakowe, lecz również zdrowe właściwości, w tym zawartość cenionego oleju z czarnuszki.
  • Czarnuszka BIO bywa stosowana jako zamiennik pieprzu, ponieważ nie podrażnia tak jak pieprz, a uważa się, że ma zbliżony aromat.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czarnuszkę BIO całe nasiona Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: