Czarnuszka ekologiczna BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Czarnuszka ekologiczna BIO 50g (Dary Natury)

23v-684

Nowy produkt

Czarnuszka z ekologicznych upraw, całe ziarna. Np. na pieczywo (tak jak sezam czy mak) albo jako łagodny, niepodrażniający zamiennik pieprzu.

Więcej szczegółów

1 szt.

5,90 zł brutto

OPIS

Czarnuszka to przyprawa korzenna mało znana, ale stosowana od dawna, także w Polsce, przede wszystkim jako posypka na pieczywo (tak jak mak czy sezam). Bywa uważana za łagodny, niepodrażniający zamiennik pieprzu. Bardzo wartościowa, m.in. bogata w ceniony olej z czarnuszki. W tej wersji jest to czarnuszka ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czarnuszkę ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: czarnuszka ekologiczna 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna czarnuszka)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę czarnuszka ekologiczna Dary Natury?

  • Czarnuszka (całe nasiona) firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Ekologiczna czarnuszka to znakomita posypka na pieczywo, podobnie jak sezam czy mak.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę czarnuszka BIO nie tylko ze względu na walory smakowe, lecz również zdrowe właściwości, w tym zawartość cenionego oleju z czarnuszki.
  • Czarnuszka BIO bywa stosowana jako zamiennik pieprzu, ponieważ nie podrażnia tak jak pieprz, a uważa się, że ma zbliżony aromat.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić czarnuszkę BIO całe nasiona Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.30 innych produktów w tej samej kategorii: