Papryka słodka suszona w płatkach ekologiczna BIO 50g (Dary Natury) Zobacz większe

Papryka słodka suszona w płatkach ekologiczna BIO 50g (Dary Natury)

23v-734

Nowy produkt

Czerwona papryka słodka w małych kawałkach, nie mielona. Płatki papryki to przyprawa i ozdoba potraw, zwł. węgierskich, takich jak gulasz.

Więcej szczegółów

1 szt.

7,90 zł brutto

OPIS

Papryka słodka suszona w płatkach ekologiczna BIO 50g (Dary Natury)

Suszona czerwona papryka słodka to popularna przyprawa warzywna, nieodłączny składnik potraw węgierskich takich jak leczo czy gulasz. W tej wersji jest to papryka słodka suszona w płatkach i ekologiczna (BIO, organiczna), czyli pochodząca z certyfikowanych upraw. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę słodką ekologiczną lub inne przyprawy BIO, nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę tego typu produktów.

 

Masa netto: 50 g

 

Skład: papryka słodka czerwona 100%

 

Certyfikaty: PL-EKO-01 (ekologiczna papryka słodka czerwona)

 

Dlaczego warto stosować przyprawę papryka suszona w płatkach Dary Natury?

  • Papryka słodka suszona firmy Dary Natury jest ekologiczna, czyli pochodzi z certyfikowanych upraw. Oznacza to m.in. że została wyprodukowana w czystym środowisku bez nawozów sztucznych i bez GMO.
  • Jest to papryka suszona w płatkach / małych kawałkach (grys), czyli nie jest mielona. To dość trudno dostępna forma papryki słodkiej, które otwiera wiele nowych możliwości w kuchni. Może np. stanowić interesujący dodatek do kapusty z grzybami albo do zup i sosów - płatki są nie tylko smaczne, lecz również atrakcyjne wizualnie.
  • Ekologiczna papryka słodka to składnik wielu tradycyjnych potraw, zwł. kuchni węgierskiej. Występuje w dużej ilości w leczo, gulaszu, zupie gulaszowej i paprykarzu.
  • Nasz sklep internetowy poleca przyprawę papryka słodka suszona płatki BIO jako dodatek do zapiekanek.

 

Nasz sklep internetowy oferuje odbiór osobisty produktu. Dostępne lokalizacje: Łomianki. Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie kupić paprykę słodką w płatkach BIO Dary Natury, tylko u nas atrakcyjna cena i wysyłka do całego kraju.

30 innych produktów w tej samej kategorii: